Roksana Węgiel - nowe piosenki gotowe! Odniosą sukces na całym świecie?

2019-11-04 21:12 MK
Roksana Węgiel da koncert na scenie warszawskiego centrum rozrywki! Bilety w sprzedaży!
Autor: WBF Roksana Węgiel da koncert na scenie warszawskiego centrum rozrywki! Bilety w sprzedaży!

Po zwycięstwie na Eurowizji Junior 2018, Roksana Węgiel stała się jedną z najpopularniejszych gwiazd muzyki w naszym kraju. Młoda artystka może pochwalić się już złotą płytą czy też nominacją do nagrody Fryderyk. Niebawem, swoją premierę będą miały cztery kompozycje, nad którymi Roxie pracowała w ostatnim czasie. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Roksana Węgiel - nowe piosenki 14-letniej gwiazdy popu czekają już na swoją premierę! Ostatnie miesiące to pasmo sukcesów w życiu tej młodej artystki. Jej wydany w czerwcu tego roku debiutancki album studyjny odniósł niebywały sukces, sprzedając się w ponad 10 tysiącach egzemplarzy, a bilety na promujące go koncerty The X Tour rozeszły się w bardzo szybkim tempie. Roxie postanowiła wobec tego nie zwalniać tempa i jeszcze w 2019 roku zaprezentować swoje kolejne wydawnictwo. Co prawda, fani wokalistki nie otrzymają całkowicie nowego krążka, a reedycję debiutu, ale mogą liczyć na w pełni premierowe kompozycje. Płyta Roksana Węgiel - edycja specjalna zawierać będzie fanowską bransoletkę oraz cztery nowe utwory. W poniedziałek 4 listopada, udostępniony został oficjalnie pierwszy z nich. Mowa oczywiście o singlu Half Of My Heart, w którym Roksana Węgiel zaskoczyła całkowicie nowym brzmieniem. Jeśli jesteście ciekawi, jakie jeszcze utwory zawierać będzie reedycja albumu gwiazdy, to mamy dobrą wiadomość. Za pośrednictwem Instagrama, Roxie zdradziła kilka istotnych szczegółów.

Roksana Węgiel - nowe piosenki

Wszyscy fani Roksany wiedzą z pewnością, że ich idolka ma w planach podbicie nie tylko swojego rodzimego rynku muzycznego, ale również zagranicznego. W związku z tym, na reedycji albumu Roksana Węgiel nie mogło zabraknąć piosenek w języku angielskim. Roxie przyznała w Q&A, że trzy z czterech piosenek zostały nagrane właśnie w języku obcym. Możliwe, że wokalistka zaprezentuje je na żywo już 24 listopada 2019 podczas wielkiego finału konkursu Eurowizja Junior 2019, którego będzie gospodynią. Nowa płyta będzie miała swoją premierę 15 listopada.

Najnowsze