Roksana Węgiel nową królową popu w Polsce? Tak twierdzą zagraniczni fani!

2019-11-28 17:16 MK
Roksana Węgiel na Eurowizji Junior
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Roksana Węgiel to z pewnością największa gwiazda młodego pokolenia w naszym kraju. Każda z jej piosenek spotyka się ze sporym zainteresowaniem, a stworzone do nich klipy generują miliony odtworzeń. Występ artystki podczas Eurowizji Junior 2019 tak spodobał się fanom z zagranicy, że okrzyknęli Roxie nową królową polskiego popu! Szczegóły na ESKA.pl.

Roksana Węgiel na Eurowizji Junior 2019 wystąpiła nie tylko w roli prowadzącej, ale również zdecydowała się na zrobienie tego, co wychodzi jej najlepiej, czyli na zaśpiewanie na żywo. 14-letnia gwiazda muzyki wykonała przed zgromadzoną w Arenie Gliwice publicznością swój wielki hit Anyone I Want To Be, który zapewnił jej zwycięstwo podczas zeszłorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, która miała miejsce w Mińsku. To właśnie to wydarzenie z życia młodej artystki jest najbardziej przełomowym. Niedługo po powrocie do kraju, Roxie rozpoczęła nagrywanie swojego debiutanckiego krążka oraz zagrała wiele koncertów w całej Polsce. Rok 2019 okazał się jeszcze bardziej produktywny dla gwiazdy. Roksana Węgiel wydała swój pierwszy krążek, który szybko pokrył się złotem, wyruszyła w pierwszą trasę koncertową The X Tour, na którą bilety sprzedały się doskonale, a nawet wydała własną książkę. Dziś Roxie uchodzi za jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Zagraniczni fani kompletnie się temu nie dziwią.

Roksana Węgiel - występ na Eurowizji Junior powalił na kolana!

Eurowizja Junior 2019 to wydarzenie, na które z niecierpliwością czekali nie tylko Polacy, ale również fani konkursu z całego świata. Jedną z zaplanowanych atrakcji był występ zeszłorocznej zwyciężczyni - Roksany Węgiel. Na scenie Roxie i jej dwunastu tancerzy zrobili prawdziwe show. Nie zabrakło też efektów specjalnych. W komentarzach pod wideo zamieszczonym na oficjalnym profilu Eurowizji Junior w serwisie YouTube można znaleźć same pozytywne opinie, w tym również pochodzące od fanów z zagranicy. - Roksana znowu pokazała, dlaczego jest polską królową popu. To było show na najwyższym poziomie! Super, Roxie. Mam nadzieję, że przyjedziesz do Niemiec ze swoją trasą - napisał użytkownik o nazwie OFFICIAL ESC. Blisko 400 osób zareagowało na jego komentarz.

Również Polacy docenili wysiłek, jaki Roxie włożyła w swój gościnny występ. - Ona tu wygląda jak Królowa Wszechświata. Zbieram szczękę z podłogi! Niesamowite show - kapitalnie się tego słucha i ogląda. Mega duma - można przeczytać.

Najnowsze