Roksana Węgiel w Tańcu z gwiazdami

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Roksana Węgiel nie spędzi Wielkanocy z rodziną! Dlaczego? Powód jest jeden

2024-03-25 15:45

Roksana Węgiel właściwie od zawsze podkreśla, że jest osobą wierzącą. Nic więc dziwnego, że Wielkanoc to dla niej wyjątkowy czas. Jak się okazało, piosenkarka nie spędzi tego wyjątkowego święta w gronie najbliższych. Powodem nie są jednak żadne konflikty. Wiadomo już, co zmusiło gwiazdę do niepojawienia się w domu rodzinnym.

To już pewne! Roksana Węgiel nie spędzi Wielkanocy w domu. Dlaczego? Powód jest prosty i nie powinien być dla nikogo większym zaskoczeniem. 19-letnia piosenkarka nigdy nie ukrywała, że jest osobą bardzo wierzącą. Roxie nie wstydzi się mówić o tym, że chodzi do kościoła, a na jej ostatniej, pokrytej złotem płycie "13+5" pojawiła się nawet piosenka "Ufam ci", która opowiada właśnie o jej relacji z Bogiem. Artystka śpiewa w niej: 

I kiedy stoisz przy mnie, nawet jasny mrok. Zła się nie ulęknę, w sercu słyszę: Ufam, ufam, ufam ci...

Wielkanoc to bardzo wyjątkowy czas dla Roksany. Gwiazda, chcąc przypomnieć wielbicielom, co tak naprawdę jest istotą tych świąt, zdecydowała się nawet, mimo napiętego grafiku, na udział w wyjątkowym koncercie telewizji Polsat "Pasja. Misterium Męki Pańskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej", który będzie mieć swoją premierę w Wielki Piątek. W Lany Poniedziałek fani Roksany będą mogli natomiast zobaczyć ją w repertuarze Disneya podczas "Koncertu spełnionych życzeń". Oba widowiska zostały jednak nagrane wcześniej i nie są powodem, dlaczego nie spędzi ona świąt z bliskimi.

Roksana Węgiel o trudnych początkach z Kevinem

Roksana Węgiel nie spędzi Wielkanocy w domu

Święta wielkanocne mają dla Roxie ogromne znaczenie. Do tej pory gwiazda spędzała je w rodzinnym gronie. W tym roku jest to jednak niemożliwe ze względu na nagrania programu "Taniec z gwiazdami". Jako że Roksana awansowała do piątego odcinka, czekają ją kolejne próby na sali oraz występ na żywo właśnie w Niedzielę Wielkanocną. Cieszący się rewelacyjnymi wynikami oglądalności format nie znika z anteny na czas Wielkanocy. Fani piosenkarki mają zatem kilka okazji do zobaczenia swojej idolki na ekranach telewizorów - w piątek, niedzielę oraz poniedziałek.

Listen on Spreaker.