Eurowizja 2022 - kto powinien reprezentować Polskę? Oto kandydaci internautów

2021-09-22 14:28
Eurowizja 2021
Autor: EBU/THOMAS HANSES

Konkurs Piosenki Eurowizji to corocznie jedno z najważniejszych, muzycznych wydarzeń, które gromadzi przed telewizorami ogromną publiczność. Zaczęły się przygotowania do przyszłorocznej edycji, która odbędzie się we Włoszech. Internauci już spekulują, kto pojedzie na konkurs. Oto najczęściej wymieniane nazwiska.

Eurowizja 2022 dopiero w przyszłym roku, ale już teraz rozpoczęły się spekulacje na temat, kto mógłby reprezentować Polskę. Fani konkursu mają nadzieję, że zła passa naszego kraju wreszcie zostanie przerwana. Przypominamy, że ostatni raz znaleźliśmy się w finale w 2017 roku, kiedy reprezentowała nas Kasia Moś z piosenką Flashlight. Przedstawiamy najczęściej wymieniane nazwiska przez internautów. Zagłosuj, kto z nich powinien pojechać na Eurowizję 2022!

Roksana Węgiel

To zdecydowanie najczęściej wymieniane nazwisko w mediach społecznościowych. Wiele osób uważa, że Roksana Węgiel jest w stanie powtórzyć swój sukces z Eurowizji Junior 2018 i wygra dla Polski Eurowizję dla dorosłych. Roxie osiągnęła już odpowiedni wiek, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby to właśnie ona stanęła w polskich barwach.

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji

Sanah

Wiele osób marzy o udziale Sanah w Konkursie Piosenki Eurowizji. To aktualnie najchętniej słuchana artystka popowa w Polsce, a więc naturalnym wyborem byłaby właśnie ona. Sama Zuzanna nie jest przekonana do tego pomysłu, ale jak wiadomo, wszystko może się jeszcze zmienić. 

Michał Szpak

Wszyscy pamiętamy niesamowity występ Michała Szpaka na Eurowizji w 2016 roku. Zajął trzecie miejsce w głosowaniu widzów oraz ósme miejsce w ogólnym rankingu. Wiele osób uważa, że nie ma lepszego kandydata niż Szpak i to właśnie on powinien pojechać na Eurowizję po raz drugi.

Krystian Ochman

Krystian Ochman był faworytem internautów do reprezentowania Polski w 2021 roku, ale tak ostatecznie się nie stało. Nic jednak straconego, ponieważ najnowsze single Krystiana odnoszą sukcesy i może być dobrym wyborem także za rok. Jego unikatowa barwa oraz umiejętność łączenia styli z pewnością zwróciłyby uwagę Europejczyków.

Lanberry

Lanberry od lat mówi, że chciałaby jechać na Eurowizję. Próbowała w tym roku, ale TVP wybrało Rafała Brzozowskiego. Artystka zdradziła, że ma już gotową piosenkę. Wiele osób nie wie, że to właśnie Lanberry napisała zwycięskie utwory Roksany Węgiel i Viki Gabor. Kto wie, może ma także zwycięski utwór na Eurowizję. 

Sonda
Eurowizja 2022 - kto powinien reprezentować Polskę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze