Roksana Węgiel

i

Autor: Piotr Molecki/East News

Roksana Węgiel na Fame MMA?! Kto mógłby być jej przeciwniczką?

2021-11-05 11:51

Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 w oktagonie Fame MMA?! Czy to w ogóle możliwe?! Nad taką kwestią zastanawiają się w ostatnim czasie fani młodej artystki. Powód? Roksana Węgiel odpowiedziała na pytanie swojego obserwatora i od tego się zaczęło. Sprawdźcie szczegóły o co dokładnie chodzi.

Roksana Węgiel na Fame MMA? Takie pytania rodzą się w głowie niejednej osoby. Delikatna, bardzo utalentowana muzycznie artystka spełnia swoje marzenia na każdym kroku. Najpierw pokazała się wszystkim jako objawienie pierwszej edycji show The Voice Kids, a potem skradła serca Europejczyków i wygrała Eurowizję Junior 2018. Od tamtej pory jej życie mocno się zmieniło, a w dodatku cały czas pokazuje wszystkim na co ją stać. Koncerty, spotkania z fanami, autografy, nowości muzyczne, a także kariera w telewizji. Roksana Węgiel razem ze swoją przyjaciółką Oliwią Górniak wygrała taneczne show Dance Dance Dance, a obecnie współprowadzi razem z Idą Nowakowską program dla dzieci You Can Dance - Nowa generacja. Oprócz tego nieoficjalnie mówi się, że będzie gwiazdą kolejnej edycji show Polsatu - Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, jednak jak na razie nikt nie potwierdził tych informacji. Co w takim razie z Fame MMA? Fani artystki trochę się zaniepokoili!

Roksana Węgiel wywołała ciarki akustycznym wykonem Przyjdź po mnie

Roksana Węgiel na Fame MMA?!

Roksana Węgiel niczego się nie boi, a dowodem na to są sukcesy, które osiąga. Co ciekawe, ostatnio jeden z jej fanów postanowił zadać pytanie, które brzmiało czy jest szansa aby zobaczyć ja kiedyś w oktagonie na Fame MMA. Piosenkarka znana z takich hitów jak Korona czy też Anyone I Want To Be, odpowiedziała na nie publicznie, że jest taka szansa. Niestety odpowiedź była opublikowana podczas 24-godzinnej relacji, dlatego już jej nie zobaczymy. Czy faktycznie Roksana Węgiel chciałaby zawalczyć w oktagonie popularnej federacji Fame MMA? Czy jednak za jej odpowiedzią kryła się ironia i żart w jednym? Tego oczywiście nie wiemy. Koniecznie dajcie nam znać w komentarzu, czy widzielibyście Roksanę Węgiel w oktagonie i kto Waszym zdaniem mógłby się z nią zmierzyć.

Sonda
Czy Roksana Węgiel poradziłaby sobie na Fame MMA?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE