Roksana Węgiel nie wytrzymała i wybuchła. Mocna odpowiedź gwiazdy na krytykę

2021-11-02 11:38

Od chwili wzięcia udziału w show The Voice Kids Roksana Węgiel poddawana jest wiecznej ocenie. Internauci ochoczo komentują nie tylko repertuar, ale również styl ubierania czy makijaże młodej gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Tym razem Roxie nie wytrzymała i dogryzła jednej z użytkowniczek TikToka.

Roksana Węgiel nie wytrzymała i odpowiedziała na krytykę ze strony jednej z internautek. Młoda gwiazda popu, która przygotowuje się do wydania swojego drugiego albumu studyjnego, weszła do świata show-biznesu w 2018 roku, mając zaledwie trzynaście lat. Jak już wielokrotnie informowaliśmy, po tej skromnej dziewczynce z The Voice Kids nie ma już śladu. Szesnastoletnia dziś Roxie uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem, a każda ze zmian jest szybko odnotowywana przez jej wielbicieli. Jak się jednak okazało, nowy wizerunek Roksany Węgiel nie wszystkim się podoba. Kilka dni temu wokalistka zamieściła na swoim Tik Toku nagranie zza kulis gali French Touch, na którym widać efekt przed charakteryzacją i po. Krótkie wideo stało się podstawą do napisania krytycznego komentarza przez jedną z użytkowniczek aplikacji. Tym razem Roksana nie wytrzymała i odpowiedziała na zaczepkę. 

Sonda
Podoba Ci się nowy styl Roksany Węgiel?

Roksana Węgiel odpowiedziała internautce

Mimo młodego wieku Roxie jest stale oceniania przez opinię publiczną. Tym razem młoda gwiazda nie wytrzymała i odniosła się do komentarza dotyczącego jej makijażu. Jedna z internautek napisała wokalistce, że to nie czas na takie makijaże, stroje i całą oprawę. 

Zaczynałaś jako skromna dziewczyna, a teraz sodówa odbiła?!

Roxie nie pozostawiła tej wypowiedzi bez komentarza.

Jest jakiś odpowiedni wiek na takie makijaże? Chętnie zasięgnę informacji od experta:)) Ps. Daruj sobie kochaniutka, bo to jest makijaż sceniczny😘 - odpisała.

Co ciekawe, komentarz zniknął. Nie wiadomo, czy usunęła go jego autorka, czy też sama Roksana. Jego screen pojawił się na jednej z grup poświęconych twórczości piosenkarki.

Roksana Węgiel kiedyś i dziś
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze