Roksana Węgiel ma nowego członka rodziny! Ta wiadomość ucieszyła jej fanów!

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Roksana Węgiel ma nowego członka rodziny! Ta wiadomość ucieszyła jej fanów!

2023-02-01 14:23

Niecały miesiąc temu Roksana Węgiel skończyła 18 lat. Po tak krótkim czasie poinformowała swoich fanów, że do jej rodziny dołącza nowy członek. Trzeba przyznać, że wiąże się to z ogromną odpowiedzialnością ze strony wokalistki. Obserwatorzy są zachwyceni takim obrotem zdarzeń. Mamy dla Was szczegóły, w tym zdjęcia!

Roksana Węgiel wkroczyła w dorosłość w 2023 roku. Dziewczyna w styczniu skończyła 18 lat. Okres ten okazał się dla niej nie tylko pracowity, ale również emocjonujący. Wydała piosenkę, ogłosiła światu swój nowy związek, a dodatkowo wyruszyła w podróż na Malediwy. Okazuje się, że to jeszcze nie koniec wielkich momentów. Wokalistka spełniła jedno ze swoich marzeń - powitała nowego członka rodziny. Nie da się ukryć, że będzie to wymagało wykazania się wielką odpowiedzialnością z jej strony. Pokazała przeurocze zdjęcia, które bez dwóch zdań zachwyciły jej obserwatorów. Trzeba przyznać, że tej słodkości nie da się zaprzeczyć!

Tak zaczynała Roksana Węgiel. O TAKIEJ karierze marzy wiele osób!

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Roksana Węgiel - pies

Roksana Węgiel zdecydowała się na powiększenie swojej rodziny. Dziewczyna postanowiła spełnić jedno ze swoich dziecięcych marzeń. Stała się opiekunką Szafira - pieska. Gwiazda wstawiła pierwsze zdjęcia maleństwa, na których wygląda on przeuroczo. Jak widać piosenkarka wkroczyła w dorosłość z przytupem, w końcu zwierzę w domu wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, której należy dopilnowywać dosłownie każdego dnia. Pozostaje nam życzyć jej jak najwięcej miłości dla pupila!

Roksana Węgiel dostała TO od Friza. Dorosłe prezenty mocno ją zaskoczyły!

Piesek Roksany Węgiel - reakcje

Roksana Węgiel wstawiła na swojego Instagrama zdjęcia z pupilem. Trudno się dziwić, że tak wiele osób zachwyca się pieskiem. Jest on naprawdę uroczy! Oto niektóre z reakcji obserwatorów!

Najsłodsze co dziś zobaczyłam - napisała fanka.

Szafir jeszcze nie wie, ale trafił na najcudowniejszą właścicielką - dodał użytkownik Instagrama.

Jakie słodziaki!!! Cieszę się, że spełniasz swoje marzenia - podsumowano.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE