Roksana Węgiel i Viki Gabor zmierzą się na jednej scenie! Która ma większą szansę na sukces?

2021-08-05 14:39
Roksana Węgiel i Viki Gabor
Autor: Artur Zawadzki, Piotr Matusewicz/EastNews Roksana Węgiel i Viki Gabor

Dwie młodziutkie artystki z The Voice Kids zmierzą się na jednej scenie. Nie będzie to pojedynek fizyczny, lecz muzyczny, który może wzbudzić we wszystkich ogromne emocje! Oczywiście chodzi o Top of The Top Festival 2021, który odbędzie się jak zawsze w Operze Leśnej. Która z wokalistek ma większą szansę na wygraną? Do kogo powędruje nagroda?

Roksana Węgiel i Viki Gabor dały się poznać większej publiczności występując w The Voice Kids. Od tamtej pory jedna i druga prężnie rozwija swoją karierę w branży muzycznej i bez dwóch zdań można powiedzieć, że wychodzi im to znakomicie! Dwie najpopularniejsze artystki młodego pokolenia wkrótce zmierzą się ze sobą na jednej scenie, a to wszystko wydarzy się podczas głośnej imprezy jaką jest Top of The Top Festival 2021, który odbędzie się w Operze Leśnej w Sopocie. Muzyczne wydarzenie potrwa aż trzy dni (17-19 sierpnia), a transmisję będzie można obejrzeć na żywo na antenie TVN. Co ciekawe, drugiego dnia festiwalu odbędzie się emocjonujący konkurs #TOP OF THE TOP CHALLENGE, którego stawką będzie Bursztynowy Słowik. Rywalizować na scenie o statuetkę będą rozpoznawalni polscy artyści, którzy w ciągu minionego roku wydali utwory emitowane przez największe stacje radiowe!

Eska Hit Challenge - Roksana Węgiel

Roksana Węgiel i Viki Gabor - Top of The Top Festival 2021

Roksana Węgiel i Viki Gabor będą ze sobą konkurować na wielkiej scenie w Operze Leśnej w Sopocie. Dwie młodziutkie, niezwykle utalentowane artystki powalczą o nagrodę główną w konkursie #TOP OF THE TOP CHALLENGE. Stawką jest niezwykle ważna i popularna nagroda - Bursztynowy Słowik. Co ciekawe, razem z Roxie i Viki konkurować będą jeszcze inni artyści. Będzie to Grzegorz Hyży, Dawid Kwiatkowski, a także Arek Kłusowski. O tym do kogo powędruje nagroda będzie decydowało głosowanie SMS-owe podczas trwającego festiwalu. Jak myślicie, kto ma największą szansę na zgarnięcie Bursztynowego Słowika? Koniecznie zagłosujcie na swojego faworyta w sondzie poniżej.

Sonda
Top of The Top Festival 2021 - kto zgarnie Bursztynowego Słowika?
Najnowsze