Roksana Węgiel

i

Autor: Piotr Molecki/East News

Roksana Węgiel ma chłopaka! Wiecie kto nim jest?

2022-04-28 10:24

Roksana Węgiel potwierdziła, że w jej życiu znowu pojawił się ktoś wyjątkowy. Po rozstaniu z białoruskim piosenkarzem jej serce znowu zabiło mocniej. Co zdradziła Roksana na temat nowego związku?

Roksana Węgiel zadebiutowała w telewizji mając zaledwie 13 lat, a udział w muzycznym show „The Voice Kids” otworzył jej drzwi do wielkiej kariery. Od czterech lat Roxie rozwija się muzycznie, a w wokół siebie zgromadziła grono wiernych fanów. Na Instagramie obserwuje ją 1,3 milionów użytkowników.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Roksana Węgiel wróciła na Instagram i wzbudziła powszechny zachwyt. "Wyglądasz bosko"

Serce Roksany Węgiel jest zajęte przez tajemniczego adoratora

W 2018 roku Roksana Węgiel reprezentowała Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, gdzie poznała białoruskiego piosenkarza. Związek 14-letniej wówczas Roxie i 15-letniego Daniela Yastremskiego był szeroko komentowany w mediach. Para wyglądała uroczo, jednak to uczucie nie przetrwało próby czasu, ze względu na dzielącą ich odległość.

Zostaniemy przyjaciółmi (…) Rozstaliśmy się z powodu braku czasu. Roxy nie ma czasu na związek, bo on by jej przeszkadzał, dlatego podjęliśmy taką decyzję o rozstaniu– napisał Daniel w social mediach.

Wygląda na to, że obojgu zabrakło czasu na budowanie poważniejszej relacji. Życie Roksany zmieniło się po Eurowizji, a jej kariera nabrała jeszcze szybszego tempa. Zdobyła europejską nagrodę MTV, wzięła udział w tanecznym show TVP „Dance Dance Dance”, a w 2019 roku wydała debiutancką płytę „Roksana Węgiel”, który po dwóch miesiącach pokrył się złotem, a w podczas Bestsellerów Empiku 2020 odebrała platynową płytę za swój debiut. W tym samym roku dostała nominację do Fryderyka w kategorii Album Roku. Przy tak intensywnym trybie życia pełnym koncertów, wywiadów i pracy nad nowymi singlami, znalazła jednak czas dla nowego adoratora.

Jest coś na rzeczy. Nie chcę ruszać tego tematu medialnie. Zostawiam to dla siebie i dla niego – powiedziała Roxie w rozmowie z „Jastrząb Post” - Możecie nam życzyć wszystkiego dobrego – dodała piosenkarka.

Roxie pilnie strzeże swojego życia prywatnego i na razie nie zamierza ujawniać kim jest tajemniczy ukochany, aczkolwiek życzymy parze dużo szczęścia. Domyślacie się kim może być wybranek jej serca?

Sonda
Roksana Węgiel - nowe piosenki 2022: jak bardzo czekasz?
Roxie Węgiel i jej pierwsze wykonanie hitu Ekipy Friza! [TYLKO U NAS]