Robert Lewandowski zatańczył do Toosie Slide. Zrobił to lepiej niż Justin Bieber?

2020-04-10 14:55 RW
Robert Lewandowski zatańczył do Toosie Slide. Zrobił to lepiej niż Justin Bieber?
Autor: Konrad Paprocki/REPORTER / EAST NEWS Robert Lewandowski zatańczył do Toosie Slide. Zrobił to lepiej niż Justin Bieber?

Drake z kawałkiem Toosie Slide podbija TikToka. Wśród gwiazd, które zatańczyły układ do nowego hitu rapera, znalazł się m.in. Robert Lewandowski. Jak poradził sobie lider reprezentacji Polski? Kto dołączył do #ToosieSlide?

Toosie Slide rośnie w siłę - filmy z tanecznym wyzwaniem obejrzano już ponad miliard razy! Trudno się dziwić, skoro do nowego hitu Drake'a tańczą takie gwiazdy jak Robert Lewandowski, Justin Bieber, Marshmello, DJ Khaled, Jason Derulo czy redakcja stacji ESPN. Przy promocji swojego najnowszego kawałka Drake nawiązał współpracę z tancerzami o pseudonimach Toosie, Ayo & Teo oraz Hiii Key. Artysta poprosił całą czwórkę o przygotowanie układu tanecznego do swojego nowego kawałka. Gdy influencerzy zaprezentowali układ do Toosie Slide, już kilka dni przed premierą, z góry było wiadomo, że nowa piosenka Drake'a będzie hitem.

Na oficjalne raporty z list przebojów jeszcze za wcześnie, ale już teraz eksperci przewidują, że Drake trafi z Toosie Slide do nowego notowania Billboard Hot 100. Gdy tak się stanie, będzie to jego 209. (!!!) utwór w zestawieniu, co jest absolutnie rekordowym wynikiem. Jeszcze do niedawna podium należało do obsady serialu musicalowego Glee. Dlatego nawet jeśli Drake do końca roku nie wyda już żadnego singla, jeszcze w kwietniu będzie mógł ogłosić nie lada sukces. Czujemy się zainspirowani i idziemy ćwiczyć układ do Toosie Slide.

Robert Lewandowski gra w PIŁKĘ z Klarą! Tak spędza kwarantannę
Najnowsze