Robbie Williams powraca do Polski. To bardzo wyjątkowe wydarzenie!

2019-11-26 20:20 MK
Robbie Williams
Autor: materiały prasowe

Robbie Williams przyjeżdża do Polski na nagranie świątecznej gali telewizyjnej! Już niebawem, bo 8 grudnia w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki odbędzie się nagranie występu artysty dla Telewizji Polskiej. Robbie Williams z pełnym zespołem wykona w Toruniu świąteczne klasyki oraz nowe utwory ze swojej płyty The Christmas Present.

Robbie Williams w Polsce - artystka wykona materiał z nowej płyty! The Christmas Present to pierwszy w karierze świąteczny album Robbie’ego Williamsa. Na dwupłytowe wydawnictwo składają się dwie części – Christmas Past i Christmas Future – pełne zarówno nowych utworów Robbiego, jak i świątecznych klasyków oraz wyjątkowych gości. Robbie Williams nagrał swoje wersje takich utworów jak Winter Wonderland, Santa Baby z niemiecką wokalistką Helene Fischer, Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow i „Merry Xmas Everybody” z Jamiem Cullumem, a także zupełnie nowe utwory w zimowych stylu, między innymi Fairytales z Rodem Stewartem, Bad Sharon z udziałem… boksera Tysona Fury’ego, a także cover Christmas (Baby Please Come Home) nagrany z Bryanem Adamsem. Singlem promującym album jest utwór Time For Change.

Robbie Williams w Polsce

Robbie Williams promuje wydawnictwo na całym świecie. Ostatnio, dał niespodziewany występ w londyńskim Hyde Park Winter Wonderland, świątecznym centrum Londynu! Z okazji premiery nowego albumu, artysta wykonał utwory Christmas (Baby Please Come Home), Merry Xmas Everybody, Winter Wonderland oraz swoje klasyki Angels i Feel. Koncert w Polsce odbędzie się 8 grudnia. Nagranie świątecznej gali Robbiego Williamsa w Toruniu zostanie natomiast wyemitowane przez TVP2 podczas tegorocznych Świąt.

Najnowsze