Krystian Ochman - Eurowizja 2022

i

Autor: ESKA / Universal Music Poland Krystian Ochman - Eurowizja 2022

Krystian Ochman - Eurowizja 2022 jest dla niego! Piosenką River i GŁOSEM zdobędzie serca

2022-02-20 12:00

Krystian Ochman jedzie na Eurowizję 2022! Do zwycięstwa w jedenastej odsłonie The Voice of Poland, wygranej w konkursie Premiery, podczas KFPP w Opolu, teraz dopisuje sobie kolejny sukces - wygraną polskich preselekcji. Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Krystian Ochman jedzie na Eurowizję 2022!
  2. Krystian Ochman - kiedy wystąpi na Eurowizji 2022?

Krystian Ochman jedzie na Eurowizję 2022! Utalentowany, zdolny, operowy śpiewak młodego pokolenia pokazał swój talent przekonując do siebie widzów i wygrywając polskie preselekcje! Wnuk Wiesława Ochmana, czyli cenionego na świecie tenora, zawalczy o pierwsze zwycięstwo dla Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji. Wszystko to śpiewając podniosły utwór River, który od momentu premiery stał się faworytem wśród eurowizyjnych ekspertów. Za sprawą tej piosenki Polska dostawała największe szanse na zwycięstwo, spośród wszystkich, pozostałych krajów. Byliśmy na planie teledysku numeru, o czym możecie przekonać się oglądając wideo poniżej.

Krystian Ochman - mocny WYSTĘP w walce o Eurowizję. River na żywo POWALA na kolana!

Krystian Ochman - wiek, rodzina, wzrost, dziewczyna, dziadek, Eurowizja, pochodzenie

River - tak powstawał teledysk Krystiana Ochmana! Byliśmy na planie [TYLKO U NAS]
Sonda
Krystian Ochman na Eurowizji - to dobry wybór?

Krystian Ochman jedzie na Eurowizję 2022!

Krystian Ochman na Eurowizji 2022 to marzenie tysięcy jego fanów, a teraz już wiadomo, że artysta je spełnił! Choć na początku skromnie nie czuł się odpowiednią osobą, by dla Polski walczyć o zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizji.W grudniu 2020 roku, Ochman tuż po zwycięstwie w 11. edycji The Voice of Poland, mówił nam, że nie jest gotowy na udział w tym konkursie. Wszystko działo się bardzo szybko i sam był przekonany, że na bilet zasługiwał ktoś inny. Po premierze debiutanckiej płyty, w listopadzie 2021 powiedział Rafałowi Wróblewskiemu z ESKA.pl, że wciąż nie jest gotowy na Eurowizję. Wspominał o odpowiedzialności i talencie, jaki trzeba pokazać na eurowizyjnej scenie. Opowiadał również, że o tym konkursie wcześniej nie miał pojęcia. W połowie stycznia 2022, gdy TVP ujawniła listę artystów walczących w preselekcjach, jest na niej Krystian Ochman z piosenką River. Wokalista powiedział nam: - Miałem ludzi dookoła, którzy mówili mi, że warto spróbować. Nadal nie czuję, że to jest ten mój moment, ale nie będę wiedział dopóki nie spróbuję. Eurowizję zacząłem śledzić dopiero w ubiegłym roku. Firma Universal Music Polska i rodzina mówili mi, że warto spróbować. Jak nie wyjdzie, to nie wyjdzie. Nie mam większego parcia, ale fajnie byłoby pojechać do Włoch.

Teraz już wiadomo, że Krystian Ochman poleci do Włoch z piosenką River. Trzymamy kciuki.

Krystian Ochman - kiedy wystąpi na Eurowizji 2022?

Krystian Ochman jedzie na Eurowizję 2022 i wystąpi w biało-czerwonych barwach. Rywalizować będzie z reprezentantem: Australii, Azerbejdżanu, Cypru, Finlandii, Gruzji, Izraela, Malty, San Marino, Serbii, Belgii, Czarnogóry, Czech, Estonii, Macedonii Północnej, Rumunii i Szwecji. Polska wystąpi w drugiej połowie drugiego półfinału, czyli 12 maja 2022.

Eurowizja 2022 - w którym półfinale wystąpi Polska? Pełny skład półfinałów konkursu