Rihanna wraca po 3 latach. To jej pierwszy numer od czasów Lemon z N.E.R.D

2020-03-27 10:34
Rihanna
Autor: Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News

Piątek to ulubiony dzień tygodnia dla wszystkich fanów muzyki, bowiem właśnie wtedy, nowe piosenki najpopularniejszych gwiazd mają swoje oficjalne premiery. Po trzech latach od zaprezentowania ostatniego utworu, Rihanna powróciła z nową muzyką. Barbadoska artystka pojawiła się gościnnie w numerze amerykańskiego rapera PARTYNEXTDOOR. Posłuchajcie tego wyjątkowego duetu już teraz na ESKA.pl!

Rihanna - nowa piosenka z udziałem wokalistki to spełnienie marzeń wszystkich jej fanów! Chociaż ciężko w to uwierzyć, Riri jest obecna na scenie muzycznej od 15 lat. Hity takie jak Pon De Replay, SOS, Umbrella, Only Girl In The World, We Found Love czy Wild Thoughts wywindowały ją na sam szczyt i uczyniły jedną z największych gwiazd w historii muzyki popularnej. Do 2012 roku, wokalistka prezentowała nowe albumy średnio co dwanaście miesięcy. Dopiero po wydaniu krążka Unapologetic, z której pochodzi hit Diamonds, nieco zwolniła tempo. Ostatni longplay gwiazdy Anti pochodzi z 2016 roku, a w ostatnim czasie, częściej można ją zobaczyć w roli ambasadorki własnej linii kosmetyków, aniżeli piosenkarki. Zgodnie z obietnicami, już wkrótce powinniśmy jednak usłyszeć następcę hitowego wydawnictwa.

Aby umilić wielbicielom czas oczekiwania na solowe projekty, Rihanna pojawiła się gościnnie w najnowszym utworze popularnego amerykańskiego rapera, posługującego się pseudonimem PARTYNEXTDOOR. Kawałek Believe It to pierwsza od trzech lat piosenka z udziałem artystki!

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rihanna - nowa piosenka 2020

Choć Believe It nie jest zapowiedzią dziewiątego albumu studyjnego barbadoskiej piosenkarki, jej fani są zachwyceni. To bowiem pierwszy od czasów Lemon N.E.R.D numer muzyczny, w którym mogą usłyszeć swoją idolkę. Wielu z nich twierdzi, że w singlu będącym efektem współpracy z raperem PARTYNEXTDOOR, Rihanna sięgnęła do swoich korzeni. Oceńcie sami!

Najnowsze