Billie Eilish, Dua Lipa i BTS - koncerty gwiazd w wyjątkowym wydaniu. Kiedy oglądać?

2020-03-26 16:28 MK
BTS
Autor: Universal Music Polska

Największe gwiazdy sceny muzycznej robią wszystko, by uprzyjemnić czas kwarantanny fanom na całym świecie. Wielu z nich, jak chociażby Justin Bieber czy Niall Horan, zdecydowało się na zagranie koncertu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Do grona artystów, którzy transmitować będą swoje show dołączą niebawem m.in. Billie Eilish, Dua Lipa oraz BTS. Szczegóły na ESKA.pl.

Billie Eilish, BTS i Dua Lipa nie zapomnieli o swoich fanach, którzy nie mają obecnie możliwości, by udać się na któryś z koncertów swoich ulubionych gwiazd. W związku z pandemią koronawirusa, w wielu krajach na świecie wprowadzono zakaz organizowania imprez masowych, celem zapewnienie bezpieczeństwa obywatelom. Obostrzenia te nie przeszkodziły jednak muzykom w kontaktowaniu się z odbiorcami.

Popularni na całym świecie wokaliści szybko znaleźli sposób, by robić dalej to, co kochają, a przy okazji wywołać uśmiechy na twarzach swoich wielbicieli. Wiele gwiazd zdecydowało się bowiem na zagranie koncertu w mediach społecznościowych. Artyści tacy jak P!nk, Niall Horan czy Justin Bieber wykonali piosenki ze swojego repertuaru podczas transmisji na żywo na Instagramie. Również polskie gwiazdy zdecydowały się na podobny krok. Od 26 marca, na Instagramie będzie można wziąć udział w Domowym Festiwalu.

James Corden, doskonale znany z serii Carpool Karaoke, również postanowił zmobilizować popularnych na całym świecie artystów i zaprosić ich do wspólnego projektu. Gośćmi wyjątkowego odcinka jego show będą BTS, Billie Eilish z bratem Finneasem, Dua Lipa oraz John Legend.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Koncerty z domu - Billie Eilish, BTS i inni

Aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa, wspomniani artyści będą streamować swoje koncerty z domów. W związku z tym, fani będą mogli obejrzeć koncert BTS z Korei Południowej, Billie Eilish ze Stanów Zjednoczonych oraz Dua Lipy z Wielkiej Brytanii.

Koncerty gwiazd będą elementem specjalnego odcinka Homefest: James Corden's Late Late Show Special, który wyemitowany zostanie 31 marca o godzinie 4:00 czasu polskiego. Wideo zapewne będzie można obejrzeć tego samego dnia na kanale programu na YouTubie.

Najnowsze