Rihanna

i

Autor: materiały prasowe Universal Music Polska

gwiazdy

Rihanna - piosenka do "Smerfów" zaskoczeniem. Jej fani w ogóle się tego nie spodziewali!

2024-04-12 13:01

Rihanna rozwija się na wielu płaszczyznach. Gwiazda nie tylko podłoży głos kultowej Smerfetce w nowym filmie o Smerfach, ale również zaśpiewa. W produkcji, która będzie mieć swoją premierę w lutym 2025 roku, usłyszymy nowe piosenki barbadoskiej supergwiazdy. Fani już nie mogą się doczekać.

"Smerfy" bez wątpienia są jedną z najbardziej kultowych animacji w historii. Nic więc dziwnego, że każda informacja o planowanej kontynuacji wywołuje uśmiech na twarzach milionów osób na całym świecie. Tym bardziej, gdy oficjalnie dowiadujemy się, że swój udział w produkcji zapowiedziały największe globalne gwiazdy. Zupełnie niespodziewanie na tapet powrócił temat planowanej na luty 2025 premiery kolejnego filmu o przygodach charakterystycznych niebieskich bohaterów. Głosu Smerfetce użyczy nie kto inny, a Rihanna. Barbadoska okazała się kolejną gwiazdą muzyki, która zmierzy się z tym zadaniem. Wcześniej w rolę zamieszkującej wioskę smerfów blondynki wcieliła się bowiem Katy Perry. Oprócz tego, że Riri użyczy głosu postaci, nagra też piosenki, które pojawiają się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej do nowych "Smerfów". To doskonała wiadomość dla wszystkich stęsknionych za nowościami od niej wielbicieli.

Najpotężniejsze kobiety 2023 roku. Trzy piosenkarki na liście

DODA o swoim telewizyjnym MARZENIU: „Jest mi bardzo PRZYKRO”

Rihanna w "Smerfach"

Rihanna cały czas pracuje nad 9. albumem studyjnym. W ostatnim czasie, zamiast solowych singli, gwiazda wydaje piosenki na ścieżki dźwiękowe. W 2022 roku artystka zaprezentowała "Lift Me Up" i "Born Again" do filmu "Czarna Pantera", a w 2025 roku usłyszymy ją w utworach powstałych z myślą o "Smerfach". W oryginalnej wersji językowej, oprócz Rihanny, pojawią się jeszcze Nick Offerman, Natasha Lyonne, JP Karliak, Dan Levy, Amy Sedaris, Nick Kroll, James Corden, Octavia Spencer, Hannah Waddingham, Sandra Oh, Alex Winter, Billie Lourd, Xolo Maridueña, Kurt Russell oraz John Goodman. Zapowiada się obiecująco!