Taylor Swift

i

Autor: Natacha Pisarenko/Associated Press/East News Taylor Swift najbardziej wpływową piosenkarką.

Gwiazdy

Najpotężniejsze kobiety 2023 roku. Trzy piosenkarki na liście

2023-12-06 13:46

Amerykański dwutygodnik Forbes opublikował swoją listę najpotężniejszych kobiet 2023 roku. W zestawieniu pojawiło się kilka nazwisk związanych ze światem rozrywki, ale doceniono tylko trzy piosenkarki. Nie mogło zabraknąć Taylor Swift, ale wyróżniono także dwie inne wielkie gwiazdy. O kim mowa?

Koniec roku zawsze wiążę się z podsumowaniami ostatnich miesięcy. Bardzo wyczekiwanym momentem, jest publikacja najbardziej prestiżowych notowań, w których wyróżnia się ludzi za ich wpływ na społeczeństwo i świat. Niedawno tygodnik Time opublikował listę nominowanych do tytułu najbardziej wpływowego człowieka 2023 roku. Teraz kolejny magazyn stworzył swój ranking. Forbes skupił się jednak na kobietach. Które były najważniejszymi postaciami ostatnich 12 miesięcy? Na pierwszym miejscu zestawienia pojawiła się przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen. W pierwszej piątce umieszczono też Taylor Swift. Na dalszych miejscach znalazły się nazwiska jeszcze dwóch piosenkarek.

PIJANA TAYLOR SWIFT! (SHAKIRA, DODA, DARIA ZAWIAŁOW, TACO HEMINGWAY, KALWI & REMI)| Maks ON AIR

Najpotężniejsze piosenkarki 2023 według Forbes

Taylor Swift jest jedyną piosenkarką, która pojawiła się w pierwszej dziesiątce rankingu najpotężniejszych kobiet na świecie w 2023 roku. Na 36. miejscu umieszczono Beyoncé. Ostatnią piosenkarką na liście jest Rihanna, której nazwisko znajduje się na 74. miejscu.

Beyoncé opublikowała zdjęcia z Warszawy. Jej stylizacje robią wrażenie!

Top 10

Tak wygląda pierwsza dziesiątka rankingu opublikowanego przez Forbes:

  1. Ursula von der Leyen
  2. Christine Lagarde
  3. Kamala Harris
  4. Giorgia Meloni
  5. Taylor Swift
  6. Karen Lynch
  7. Jane Fraser
  8. Abigail Johnson
  9. Mary Barra
  10. Melinda French