Renata Gabryjelska

i

Autor: AKPA Renata Gabryjelska - polska modelka, która podbiła świat.

Renata Gabryjelska - kim jest? Od konkursu Miss Polonia do międzynarodowej kariery!

2023-01-30 13:32

Renata Gabryjelska była polską wizytówką na międzynarodowych wybiegach. Zaczynała w konkursie Miss Polonia, a później zrobiła światową karierę w modelingu. Pracowała również w branży telewizyjno-filmowej. Teraz ogłosiła, że wraca do show-biznesu po wielu latach przerwy. Kim jest 50-letnia modelka? Przypominamy!

Renata Gabryjelska wraca na salony! Przez wiele lat można było ją oglądać na polskich ekranach. Grała w popularnych serialach i filmach. Wcześniej pracowała jako modelka. Polska usłyszała o niej w 1993 roku. Wzięła wtedy udział w konkursie Miss Polonia i udało się osiągnąć w nim sukces. Zdobyła tytuł I wicemiss, przegrywając jedynie z Aleksandrą Spieczyńską. Jej kariera potoczyła się jednak bardzo pomyślnie, bo zaledwie kilka miesięcy później podpisała kontrakt międzynarodowy z paryską agencją modelek. Pracowała dla takich magazynów jak Cosmopolitan, Madame Figaro czy 3Suisses. Od tamtej pory minęło już wiele lat, a teraz Renata postanowiła wrócić do pracy modelki w wieku 50 lat.

Miał 22 lata, gdy był chłopakiem Madonny. Dziś ma córkę i jest mega ciachem!

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Renata Gabryjelska wraca do modelingu

Renata Gabryjelska sama nie spodziewała się, że jeszcze wróci do pracy modelki. Nagle zaczęła dostawać nowe propozycje i postanowiła je przyjąć. - Ciało to wszystko pamięta. To jest "PYK" i się dzieje magia. Nie spodziewałam się, że ktoś dostrzeże we mnie potencjał, to duże zaskoczenie wrócić do modelingu w wieku 50 lat - powiedziała w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Maciej Musiał dodał zdjęcie bez koszulki. Nawet Magda Gessler zdobyła się na komplement

Renata Gabryjelska - kariera filmowa

Renata Gabryjelska pracowała nie tylko jako modelka, ale również jako aktorka i reżyserka. Wystąpiła w takich produkcjach jak Spółka rodzinna, Złotopolscy, Tygrysy Europy czy Girl Guide. W 2019 roku wyreżyserowała anglojęzyczny film Safe Inside, który został doceniony na międzynarodowych festiwalach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE