Magda Gessler Maciej Musiał

i

Autor: AKPA

Maciej Musiał dodał zdjęcie bez koszulki. Nawet Magda Gessler zdobyła się na komplement

2023-01-30 10:13

Maciej Musiał wie, jak przyciągnąć uwagę internautów. Ceniony aktor młodego pokolenia zamieścił w sieci zdjęcie bez koszulki, które rozgrzało wszystkich jego fanów. Na zamieszczenie wymownego komentarza zdobyła się sama Magda Gessler. Wpis restauratorki zebrał ponad tysiąc polubień.

Maciej Musiał to nie tylko jeden z najbardziej cenionych i utalentowanych, ale również najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Dzięki godzinom spędzonym na siłowni 27-latek może pochwalić się doskonałą formą, która robi wrażenie na jego fanach nie tylko z Polski. Za sprawą roli Olka w hitowym serialu Netfliksa 1899 Maciej Musiał zyskał wierne grono wielbicieli właściwie na całym świecie. Aktor regularnie daje internautom powody do zachwytów, publikując zdjęcia bez koszulki. Na jednym ze swoich stories wyznał nawet, że widziałby się w którejś z przyszłych kampanii Calvina Kleina. Patrząc na to, w jakim tempie do tej pory udawało mu się spełniać marzenia, podpisanie kontraktu ze znaną marką wydaje się być tylko kwestią czasu. Za pośrednictwem najnowszego zdjęcia pozostawionego na Instagramie Maciej Musiał udowodnił, że posiada właściwie wszystko, by zostać modelem CK, tak jak w przeszłości Justin Bieber czy Shawn Mendes. Leżący na łóżku i pozbawiony koszulki aktor rozpalił zmysły fanek i fanów, a także... Magdy Gessler.

Maciej Musiał zaprasza na kebaba. Chętni są w stanie zapłacić krocie za spotkanie z aktorem

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Maciej Musiał bez koszulki

Najnowsze zdjęcie Maćka Musiała wywołało furorę. Aktor opublikował fotografię, na której leży na łóżku pozbawiony koszulki, a w opisie posta napisał:

pij mleko będziesz wielki (jak ja)

Na odzew ze strony fanów nie trzeba było długo czekać. Najpopularniejszy komentarz zamieściła jednak Magda Gessler. Popularna restauratorka i gospodyni programu Kuchenne rewolucje również nie kryła zachwytu formą Musiała.

Mrrr..,!!!! Niezłe - napisała.

Spodziewaliście się, że taka z niej kokieterka?