Rapujące Księżniczki wracają! Fani nie mogą zapomnieć tego występu

Sophie Grace and Rosie
Autor: Screen z YT: Sophia Grace and Rosie Rap! / TheEllenShow

Pamiętacie Sophie Grace i Rosie? Być może tylko przez mgłę, ale internauci do dzisiaj nie mogą zapomnieć tego fantastycznego występu! Te dziewczynki oczarowały swoim wdziękiem każdego, a zamieszczone wideo, na którym śpiewają wpadło w totalny viral! Wspominamy Rapujące Księżniczki na ESKA.pl!

Rapujące Księżniczki, czyli słynna Sophie Grace oraz Rosie, to dziewczynki, które zrobiły wokół siebie ogromny medialny szum, zaraz po tym jak w sieci pojawił się filmik z ich udziałem. Wideo, na którym przeurocze i utalentowane dziewczynki rapują piosenkę Nicki Minaj Super Bass w ekspresowym tempie stało się numerem jeden w sieci i rozczulało do łez każdego internautę. Jeśli nie widzieliście tego nagrania, które w internecie zadebiutowało niespełna 10 lat temu, to nic straconego, ponieważ wspominamy je już teraz na ESKA.pl i jak się okazuje, nie tylko my! Użytkownicy chyba tęsknią za przesłodkim nagraniem Sophie i Rosie, ponieważ publikują i wspominają je ponownie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ich covery stały się tak popularne, że zbierały po kilkadziesiąt milionów wyświetleń. Na jednym występie dziewczynki zaśpiewały nawet razem z Nicki Minaj, która sama nie mogła wyjść z podziwu, jeśli chodzi o talent i niesamowitą energię tych dwóch małych artystek. 

Rapujące Księżniczki Sophie Grace i Rosie 

Rapujące Księżniczki sławę zdobyły mając już zaledwie kilka lat, kiedy wystąpiły w The Ellen DeGeneres Show. W sieci został opublikowany ich cover piosenki Nicki Minaj Super Bass, która przyniósł im popularność. Dziewczynki są dla siebie kuzynkami i dzieli je 3 lata różnicy między sobą. 

Najnowsze