Randonautica nie działa? Co się stało z aplikacją do szukania duchów?

2020-09-16 14:04 jj
Randonautica nie działa? Co się stało z aplikacją do szukania duchów?
Autor: YouTube DeeJayPallaside Randonautica nie działa? Co się stało z aplikacją do szukania duchów?

Randonautica to aplikacja, która stała się bardzo popularna wśród influencerów na całym świecie. YouTube został zalany filmami, w których gwiazdy internetu korzystają z Randonautici i szukają różnych zjawisk paranormalnych. W Polsce najpopularniejszymi produkcjami cieszą się te stworzone przez Daniela Pawlaka, znanego jako DeeJayPallaside. Teraz okazuje się, że serwery aplikacji zostały wyłączone. Dlaczego? Co się stało z Randonauticą? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Randonautica nie działa? Dlaczego serwery zostały wyłączone? Randonautica zyskała ogromne grono fanów. Aplikacja, która używa kwantowego generatora liczb losowych, ma wyznaczać współrzędne miejsca, do którego możemy się udać. W znaczniku, który zostanie nam zaproponowany możemy zgodnie z zapowiedzią doświadczyć zjawiska paranormalnego. Ostatnio okazało się, że wszystkie serwery aplikacji Randonautica zostały wyłączone. Dlaczego tak się stało? 

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Randonautica nie działa! Dlaczego?

O tym, że aplikacja Randonautica nie działa jako jeden z pierwszych poinformował DeeJayPallaside. Okazuje się, że twórcy wyłączyli serwery ponieważ produkt, który wypuścili był w wersji beta. Komunikat, który widnieje na stronie internetowej jest następujący:

Randonautica beta jest w wersji offline. Aktualnie pracujemy nad przywróceniem Randonautici w jeszcze lepszej wersji.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy serwery ponownie zostaną uruchomione. Jeżeli tylko pojawi się jakakolwiek informacja znajdziecie ją na ESKA.pl.

Najnowsze