Randonautica - co to, instrukcja i jak działa aplikacja?

2020-09-13 19:49 jj
Randonautica - co to, instrukcja i jak działa aplikacja?
Autor: canva.com Randonautica - co to, instrukcja i jak działa aplikacja?

Ostatnio w internecie coraz częściej pojawia się aplikacja Randonautica. Youtuberzy chętnie nagrywają filmy, które pokazują w jaki sposób ona działa, a także jakie można odkryć znaleziska. Na ESKA.pl sprawdziliśmy dla Was co to za aplikacja, oraz jak ona działa.

Randonautica - co to, instrukcja i jak działa aplikacja? Coraz więcej internautów, sprawdza w wyszukiwarce informacje poświęcone aplikacji Randonautica. Postanowiliśmy więc przyjrzeć się, co to za aplikacja. Tym bardziej, że bardzo wielu youtuberów postanowiło nagrać filmy, które są poświęcone tylko tej apce. Na swoich kanałach wideo zamieścili już Żądny Przygód, a także DeeJayPallaside - zapowiedzieli również całą serie o Randonautice. Co to za aplikacja? Jak ona działa?

Aplikacja „Moja Komenda” – kontakt z policją i dzielnicowymi na wyciągnięcie ręki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Randonautica - co to?

Randonautica to aplikacja, która bardzo szybko stała się hitem wśród nastolatków. Aplikacja, która używa kwantowego generatora liczb losowych, wyznacza współrzędne miejsca, do którego możemy się udać. W znaczniku, który zostanie nam zaproponowany możemy doświadczyć zjawiska paranormalnego.

Randonautica - jak działa aplikacja?

Aby móc skorzystać z aplikacji Randonautica, musimy mieć smartfon, internet i włączone usługi lokalizacji. Po ściągnięciu apki na telefon Android lub iOS, należy zaakceptować regulamin i wyrazić zgodę na udostępnienie lokalizacji. Twórcy zapewniają, że po drodze znajdziemy kryty skarb, zjawisko paranormalne. 

Randnonautica - Instrukcja

Po uruchomieniu apki, mamy do wyboru kilka opcji. Przedstawiamy Wam te najpopularniejsze. MMI czyli Mind Matter Interaction to zjawisko odkryte przez naukowców z Princeton. Polega na zdolności myśli do wpływania na rozkład wartości tworzonych przez kwantowy generator. Kolejna opcja to atraktor, czyli różnica między atraktorami a pustkami. IDA to anomalia sterowana intencją miejsca, których współrzędne są obliczane na podstawie odchyleń. Należą do nich punkty atraktora i puste przestrzenie. Anomalia to pobliskie znalezisko paranormalne.

Najnowsze