Randki na Facebooku inne niż wszystkie! Ta aplikacja zdradza, kto się w tobie podkochuje

Facebook
Autor: Pixabay.com

Facebook konkurencją Tindera?! Platforma właśnie uruchomiła własną aplikację randkową, która może okazać się niesamowicie atrakcyjna dla wielu użytkowników! Na czym dokładnie polega Facebook Dating i czy aplikacja działa w Polsce? Więcej o tej nowości zdradzamy na ESKA.pl!

Randki na Facebooku będą możliwe? Okazuje się że najpopularniejszy serwis społecznościowy stworzył aplikację randkową, która może być konkurencją Tindera. Do tej pory, jeśli chodzi o tego typu platformy liderem był właśnie Tinder, jednak teraz kiedy Facebook wypuścił własną aplikację randkową wszystko może ulec zmianie. Jak działa Facebook Dating i czy aplikacja ta jest już  dostępna w Polsce? Przede wszystkim warto podkreślić, że portal ten nie będzie osobną aplikacją tylko będzie znajdować się w zakładce mobilnej apki Facebooka. Choć formuła będzie przypominać Tindera, to już samo działanie aplikacji nie do końca. Otóż Facebook Dating nie będzie skupiał się na przesuwaniu ekranu w lewo lub w prawo, tylko na klikaniu na serduszko przy danym profilu. Jeżeli wyrazimy zainteresowanie osobą zasugerowaną przez aplikację i okażę się ono dwustronne, zyskamy możliwość rozmawiania z danym użytkownikiem zarówno w formie tekstowej, jak i w formie wideo.

Facebook Dating - czy działa w Polsce?

Randki na Facebooku w Polsce to już rzeczywistość. Portal testowany jest w różnych krajach od 2018 roku, teraz jest już dostępny również u nas. 

Facebook Dating - jak działa? 

Facebook Dating formułą jest zbliżony do Tindera, jednak działa na innych zasadach. Aplikacja nie sprowadza się do ciągłego swipe’owania, które sprawia, że oceniamy użytkowników na podstawie do jednego awatara. Facebook Dating opiera się na facebookowym algorytmie, czyli bazuje na wszystkich informacjach, które umieściliśmy na portalu. Zwraca uwagę na nasze posty, polubienia, aktywność. Dzięki temu algorytm może nam podsunąć idealną osobę, która lubi to, co my i ma podobne zainteresowania. Ciekawostką jest także fakt, że portal zadba również o to, by w serwisie randkowym nie pojawiały nam się osoby, które znamy, a więc nie natrafimy na swoich eks!

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer
Najnowsze