Facebook ujawni, kto ukradł twoje zdjęcie! O co chodzi w nowej funkcji?

2020-09-29 10:24 Patrycja Obarowska
Nowy Facebook. Jak go wyłączyć i przełączyć na starego FB?
Autor: pixabay.com Nowy Facebook. Jak go wyłączyć i przełączyć na starego FB?

Facebook z nową funkcją, która przyda się, jak żadna inna! Będzie można sprawdzić, kto się pod nas podszywa i kradnie nasze zdjęcia? To tylko jeden z wielu plusów, jakie można dostrzec w najnowszej opcji od Facebooka! Więcej szczegółów na ESKA.pl!

Facebook ma do zaproponowania użytkownikom nową, przydatną funkcję! Okazuje się, że założyciele serwisu społecznościowego są właśnie w fazie testowania nowej opcji, która ma za zadanie śledzić i kontrolować opublikowane na portalu zdjęcia. Narzędzie do śledzenia opublikowanych zdjęć, choć nie weszło jeszcze w życie może okazać się niebywale przydatne dla użytkowników chociażby z jednego prostego względu. Dzięki takiej funkcji kopiowanie zdjęć innych użytkowników i podszywanie się pod nich nie byłoby już tak prostą sprawą. Łamanie praw autorskich w sieci jest niestety codziennością, dlatego zdecydowanie przydałoby się narzędzie, które ukróciłoby tak niefajne żarty od strony innych internautów, którzy nie widzą nic złego w podszywaniu się pod inne osoby. Czy nowa opcja od Facebooka będzie dostępna w Polsce? Póki co, narzędzie do śledzenia opublikowanych zdjęć jest na ten moment w fazie testowania, jednak niebawem może pojawić na naszych profilach. 

 Śledzenie zdjęć na Facebooku! 

Funkcja śledzenia zdjęć na Facebooku może okazać się naprawdę przydatna z wielu względów. Przede wszystkim kontrolowanie praw autorskich w sieci i kopiowanych zdjęć. 

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze