Rampampam po polsku. Ta wersja piosenki lepsza niż oryginał Minelli?

2021-12-01 10:42
Kasia Staszewska
Autor: Youtube.com/Kasia Staszewska Music

Rampampam to już jeden z największych hitów tego roku. Rumuńska piosenkarka Minelli niespodziewanie trafiła na listy przebojów w Europie. Odniosła sukces także w Polsce. Z tego powodu jedna z YouTuberek postanowiła stworzyć polską wersję tej piosenki. Jak brzmi Rampampam po polsku? To może być zaskoczenie.

Rampampam po polsku. Ta wersja piosenki lepsza niż oryginał Minelli? Każde wakacje kojarzą się nie tylko ze słońcem, urlopem i dobrą zabawą, ale także dobrą, taneczną muzyką. Choć tegoroczne lato już za nami, nadal żyjemy wspomnieniami z wakacji. A jedną z piosenek, która najczęściej towarzyszyła nam w tym roku, był hit Rampampam. Ten prosty, ale jednocześnie bardzo chwytliwy kawałek, wykonuje gwiazda pochodząca z Rumunii. Minelli niespodziewanie poszła śladami swoich rodaczek jak INNA czy Alexandra Stan i trafiła do stacji radiowych w Europie. W Polsce Rampampam stało się wielkim hitem. Piosenki możecie słuchać między innymi w Radiu ESKA. Popularność przeboju wykorzystała YouTuberka Kasia Staszewska, która stworzyła polską wersję. Jak brzmi? Sprawdźcie niżej.

Easy On Me po polsku. Youtuberka stworzyła polską wersję nowego hitu Adele

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Rampampam - polska wersja

Kasia Staszewska, która nagrywa swoje wersje piosenek na YouTube od bardzo dawna. Ma stałe grono odbiorców, którzy uwielbiają słuchać jej polskojęzycznych wersji międzynarodowych hitów. Niedawno zachwyciła internautów swoją wersją ostatniego hitu Adele - Easy On Me. Tym razem Kasia postawiła na hit rumuńskiej gwiazdy Minelli. Zmieniła jednak klimat utworu Rampampam. Piosenka po polsku śpiewana jest w bardziej delikatny i intymny sposób. Czy ta zmiana wyszła na dobre? Posłuchaj Kasi poniżej:

Sonda
Podoba ci się polska wersja Rampampam?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze