Ramię w ramię w najbardziej uroczej wesji. Zachwyciła się nią sama Kayah!

2020-02-24 18:38 MK
Kayah Viki Gabor
Autor: YouTube/VikiVEVO

Jednym z największych hitów muzycznych ostatnich miesięcy jest bez wątpienia duet Viki Gabor i Kayah zatytułowany Ramię w ramię. Obie wokalistki połączyły siły i stworzyły razem kawałek traktujący o sile kobiet. W sieci pojawił się wyjątkowy cover piosenki, w całości nagrany przez bardzo zdolne dziewczynki. Ich wykonaniem zachwyciła się sama wykonawczyni! Posłuchajcie najbardziej uroczej wersji Ramię w ramię na ESKA.pl.

Viki Gabor i Kayah - hit wokalistek zatytułowany Ramię w ramię to obecnie jeden z najpopularniejszych numerów, którego możecie słuchac oczywiście na antenie Radia ESKA. Po tym, jak Viki wygrała Eurowizję Junior 2019, oczekiwania co do jej kolejnego singla były ogromne. 7 stycznia, wokalistka wypuściła do sieci utwór stworzony we współpracy z ikoną polskiej sceny muzycznej - Kayah. Ramię w ramię, jak mówią same artystki, to piosenka mówiąca o tym, że kobiety powinny trzymać się razem i wspierać na każdym kroku. Wideo stworzone do utworu obejrzano w jedną dobę milion razy, a dziś, licznik wyświetleń wskazuje ponad 15 milionów.

Piosenka szybko doczekała się również coverów. Na ESKA.pl pisaliśmy między innymi o wersji nagranej w zupełnie innej, dużo spokojniejszej aranżacji. Z pewnością najbardziej uroczą interpretację hitu Viki Gabor i Kayah nagrały jednak dziewczynki z zespołu Redemi. Jak można przeczytać na stronie grupy, Redemi to zespół dziecięcy, śpiewający głównie piosenki z chrześcijańskim przesłaniem w nowoczesnych aranżacjach, ale jak się okazuje - nie tylko.

Wywiady z Radio ESKA - Kayah i Viki Gabor

Ramię w ramię w wykonaniu dzieci

Wideo, które umieszczono na oficjalnym kanale zespołu Redemi zachwyciło samą Kayah! Popularna wokalistka udostępniła je w mediach społecznościowych i opatrzyła opisem, z którego wynika, że dziewczynki doskonale oddały to, co chciała przekazać w kawałku napisanym przez Lanberry, Patryka Kumóra i Dominika Buczkowskiego-Wojtaszka.

- Jakie to cudowne!!! I o to chodzi, o to chodzi!!! Dziewczynki!!!! Drogie Damy! Zmieniacie ten Świat!!!!! Redemi - brawa ogromne. Świetny pomysł i urocze wykonanie! Dziękuję Wam. Jesteśmy z Viki Gabor z Was dumne!!!! - napisała.

Najnowsze