Viki Gabor pochwalona przez wielką gwiazdę Eurowizji!

2020-02-20 11:58 RW
Wielka gwiazda Eurowizji o Viki Gabor: Jest gotowa na karierę!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Wielka gwiazda Eurowizji o Viki Gabor: Jest gotowa na karierę!

Mahmood to włosko-egipski wokalista, zwycięzca tegorocznej edycji Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo. Triumf zapewniła artyście piosenka Soldi. Kawałek jest skazany na sukces, co potwierdziło się podczas Eurowizji 2019. Artysta z tym właśnie numerem zajął 2. miejsce w prestiżowym konkursie. Teraz wyraził swoje zdanie na temat Viki Gabor! Co powiedział o polskiej wokalistce?

Cała Europa poznała jego twórczość, po tym jak w ubiegłorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji zdobył drugie miejsce, a jego utwór Soldi znalazł się na listach przebojów w wielu krajach. To właśnie dzięki temu Mahmood miał szansę koncertować dla fanów na całym kontynencie. Przy okazji pobytu w Polsce Mahmood spotkał się też z Viki Gabor. Artysta bardzo pozytywnie wypowiada się na temat polskiej wokalistki. Twierdzi również, iż mimo jej młodego wieku ma ogromne szanse na międzynarodową karierę.

Mahmood - wywiad

Zapytany o najbliższe plany koncertowe zaprosił fanów na swoją europejską trasę koncertową, która rozpocznie się w kwietniu. Polscy fani również będą mogli usłyszeć piosenkarza podczas warszawskiego koncertu w maju tego roku. Poza muzyką, Mahmood chciałby poświęcić się podróżom. Jego największym marzeniem jest wspólnie z mamą odwiedzić Nowy Jork. Zapytany o to jaki byłby cel jego podróży, gdyby kupił bilet w jedną stronę wymienił Brazylię, ponieważ, jak sam mówi, nigdy tam nie był, a ludzie i kultura tego kraju wydają mu się bardzo ciekawe.

Artysta opowiedział też o swoim związku z Egiptem, skąd pochodzi jego ojciec oraz o tym, co inspiruje go do tworzenia muzyki. 

Jak zmieniło się jego życie po udziale w Eurowizji? Co dokładnie sądzi o Viki Gabor? Jakie jest jego największe marzenie? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiedział Mahmood podczas wywiadu w ramach  cyklu WEŹ ZAPYTAJ w serwisie TIDAL.

(materiał prasowy: TIDAL)

Najnowsze