Rafał Maserak

i

Autor: materiały ESKA.pl

tylko u nas

Rafał Maserak rzadko mówi o synu. Teraz zrobił wyjątek! Pochwalił się sukcesem Leonarda

2024-04-22 15:54

Rafał Maserak od kilku lat realizuje się w roli ojca. Tancerz rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, jednak tym razem zrobił wyjątek. Dumny tata opowiedział o sukcesie, jaki osiągnął jego syn, a także zdradził, jak mały Leonard reaguje na jego obecność w telewizji.

W marcu 2020 roku Rafał Maserak przywitał na świecie swojego ukochanego syna Leonarda. Tancerz, którego aktualnie możemy podziwiać w roli jurora "Tańca z gwiazdami", dość rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. W rozmowie z ESKA.pl zrobił jednak wyjątek, a okazja była nie byle jaka, bowiem tego samego dnia Maserak pochwalił się w mediach społecznościowych sukcesem 4-latka. Chłopiec nauczył się jeździć na rowerze bez asysty osoby dorosłej, co jest naprawdę dużym osiągnięciem. 

Wróciłem dzisiaj z pracy z Wrocławia i mówię: "chodź, synu, zanim pojadę do studia, pójdziemy na rowerek", a on, że jeszcze nie umie jeździć. Powiedziałem "nauczysz się, jeszcze zobaczysz, ja ci pokażę, jak masz to zrobić". No i wsiadł na rower, pojechał, naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem. Może będzie jakimś kolarzem?

Dumny tata opowiedział też, jak jego pociecha reaguje na program "Taniec z gwiazdami", w którym widzi swojego tatę.

Rafał Maserak chce spełnić marzenie syna. "Wiem, co to znaczy"

Rafał Maserak o tańcu Dagmary i Conana: "Nie wiem, co tu by się działo"

Rafał Maserak czule o swoim synu. Pójdzie w jego ślady?

4-latek jest też wielkim fanem programu "Taniec z gwiazdami".

On ogląda każdy odcinek. Oczywiście nie wytrzymuje do samego końca, bo zasypia, ale na początku ogląda i o dziwo, nie wiem czemu, wszystkim daje 8, każdej parze. Jak słyszy muzykę, to też gdzieś się tam rusza - dodał.

Kto wie? Może syn Rafała Maseraka pójdzie w jego ślady?

Listen on Spreaker.