Rafał Maserak i Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Rafał Maserak jest zbyt surowy dla Roksany Węgiel? Juror pokusił się o wymowny komentarz

2024-03-26 10:57

Miniony odcinek Tańca z gwiazdami wywołał sporo emocji. Z programem pożegnały się dwie pary. Jednak nie to zszokowało widzów. Najwięcej negatywnych komentarzy skierowanych jest w stronę Rafała Maseraka. Okazuje się, że chodzi o jego ocenę występu Roksany Węgiel.

Uczestnicy 14. edycji Tańca z gwiazdami rozkręcają się coraz bardziej. Wszyscy zdążyli już poznać zasady show, przekonać się, na co jurorzy zwracają największą uwagę, ale również mieli okazję, by poczuć się nieco pewniej na parkiecie. Tygodnie ciężkich treningów i nieustanne oceny zapewne wielu osobom dają się już we znaki. Jednak dla wielu jest to również znakomita motywacja do tego, by jeszcze bardziej skupić się na pracy. Szczególnie, że tutaj nie ma już miejsca na niedociągnięcia i drobne potknięcia. Przekonali się o tym m.in. w czwartym odcinku, który był wyjątkowo trudny dla dwóch par. Produkcja zdecydowała, że tym razem z programem pożegnają się dwa taneczne duety, co mocno zaskoczyło widzów. Nie to jednak wywołało najwięcej kontrowersji. Tym razem oberwało się jednemu z jurorów.

Roksana Węgiel o trudnych początkach z Kevinem

Rafał Maserak - Roksana Węgiel

Bezsprzeczną faworytką tegorocznej edycji tanecznego show jest Roksana Węgiel. Młoda artystka nieustannie zachwyca jurorów oraz widzów. Ci drudzy przekonani są, że to właśnie ona za kilka tygodni sięgnie o walkę po Kryształową Kulę. W ostatnim odcinku 19-latka wraz z Michałem Kassinem zaprezentowała zmysłowego walca angielskiego. Publiczność nagrodziła ich głośnymi brawami. Pod wrażeniem byli także eksperci, którzy przyznali im bardzo wysokie noty. Trójka z nich zdecydowała, że duet zasługuje na pełną punktację. wyłamał się jedynie Rafał Maserak, który podniósł tabliczkę z numerem 9. Internauci przyznali, że zawodowy tancerz jest zbyt surowy w ocenie.

Roksana zatańczyła perfekcyjnie, i zasługiwała na 40 punktów, Maserak znów musiał to zepsuć

Maserak dla Roxi 9, a dla znajomego z imprezy Chajzera 7… brawo Ty

A Maserak co? Groźny chce być, czy jak?

Tego typu komentarzy jest mnóstwo. Widzowie są zirytowani tym, że juror nie docenia młodej artystki. Widząc, co dzieje się w sieci, głos zabrał główny zainteresowany.

Bardzo piękny występ pozdrawiam wszystkich hejterow - napisał krótko, dodając kilka uśmiechniętych emotek.