Rafał Brzozowski, Michał Szpak

i

Autor: Beata Zawadzka/East News / VIPHOTO/East News

Rafał Brzozowski zastąpi Michała Szpaka? Artysta ujawnił, czy będzie jurorem w The Voice of Poland!

2021-05-06 12:14

Rafał Brzozowski zastąpi Michała Szpaka i będzie nowym jurorem w The Voice of Poland? Nasz tegoroczny reprezentant na Eurowizję 2021 rozwijał wszelkie wątpliwości, spekulacje i odpowiedział fanom, czy pojawi się w popularnym muzycznym programie. Czy Michał Szpak ustąpi mu swoje miejsce? Zobaczcie sami!

Rafał Brzozowski będzie jurorem w The Voice of Poland? W sieci krążą plotki fanów, że nasz tegoroczny reprezentant na Eurowizję już wkrótce zastąpi Michała Szpaka w roli jurora w muzycznym show The Voice of Poland. Czy rzeczywiście tak się stanie? The Voice of Poland jest jednym z najbardziej popularnych muzycznych programów, który od lat cieszy się ogromną popularnością i kojarzy się z Michałem Szpakiem. Otóż słynny wokalista był trenerem w The Voice of Poland od ósmej edycji, która wystartowała w 2017 roku. Teraz jednak chodzą pogłoski, że wokalista odchodzi z programu, a na jego miejscu prawdopodobnie wskoczy Rafał Brzozowski.

Czy rzeczywiście tak się stanie, a może to zwykłe plotki? Takie informacje podał nawet portal internetowy Wirtualnemedia.pl, który co więcej, postanowił nawet skontaktować się ze stacją telewizyjną w celu poznania szczegółów tych zmian. Rafał Brzozowski dostrzegając całe medialne zamieszanie postanowił skomentować tę sprawę za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. 

Sonda
Rafał Brzozowski - czy czekasz na występ na Eurowizji?

Rafał Brzozowski jurorem w The Voice of Poland?

Rafał Brzozowski będzie jurorem w najnowszej edycji The Voice of Poland? Przez wciąż narastające spekulacje w mediach, artysta postanowił oddać głos w tej sprawie. Rafał Brzozowski dodał na swoim profilu na Instagramie filmik, na którym przecząco kiwa głową i odpowiada w ten sposób, że nie będzie trenerem w muzycznym show. 

Rafał Brzozowski zaprasza do oglądania Eurowizji 2021