Rafał Brzozowski i Edyta Górniak śpiewają stary hit! Tak wokalista przygotowuje się do Eurowizji 2021

Edyta Górniak, Rafał Brzozowski
Autor: Damian Klamka/East News / Beata Zawadzka/East News

Rafał Brzozowski i Edyta Górniak ćwiczą razem przed Eurowizją 2021! Ta dwójka niezwykle uzdolnionych wokalistów mocno się do siebie zbliżyła za sprawą zbliżającego się wielkiego konkursu. Nasz tegoroczny reprezentant przygotował Edycie Górniak niespodziankę, która wzruszyła ją do łez!

Rafał Brzozowski i Edyta Górniak śpiewają razem hit wokalistki sprzed lat! Nasz tegoroczny reprezentant na Eurowizję 2021 przygotował Edycie Górniak niezwykle wzruszającą niespodziankę, której fragment fani mieli okazje obejrzeć na jej profilu na Instagramie. Mam niespodziankę dla Edytki. To jest coś co na pewno bardzo cię zaskoczy - nakręcał równie podekscytowany piosenkarz. Rafał Brzozowski zdobył dla Edyty Górniak oryginalny soundtrack jej własnego utworu zatytułowanego Będę śniła z 1995 roku z albumu Dotyk.

Edyta Górniak już po pierwszy nutach rozpoznała piosenkę swojego autorstwa i wzruszyła się do granic możliwości. Kiedy emocje trochę opadły wokaliści śpiewali razem kultowy kawałek patrząc sobie głęboko w oczy. - Ze wzruszeniem przyjmuję Twój piękny prezent, Rafałku. - Tej niespodzianki nie zapomnę chyba nigdy. Myślę, że to równie wielkie zaskoczenie i wzruszenie dla wielu moich Fanów, którzy kroczą ze mną od początku mojej drogi artystycznej... - skomentowała prezent Edyta Górniak. 

Rafał Brzozowski i Edyta Górniak pracują nad The Ride 

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami, a Edyta Górniak wciąż daje Rafałowi Brzozowskiemu masę cennych wskazówek, które z pewnością przydadzą się mu w Rotterdamie już niebawem! Artyści jakiś czas temu wybrali się nawet wspólnie na majówkę do Zakopanego, aby w ciszy i w spokoju pracować nad piosenką The Ride, którą usłyszymy na Eurowizji 2021. 

Najlepszy Koncert Świata
Najnowsze