Rafał Brzozowski pojedzie na Eurowizję 2021? Wokalista tym zdjęciem podgrzał atmosferę!

Rafał Brzozowski
Autor: VIPHOTO/East News

Rafał Brzozowski pojedzie na Eurowizję 2021? Wokalista opublikował na swoim profilu na Instagramie nowe zdjęcie, którym ponownie rozgrzał atmosferę. Czy to właśnie Rafał Brzozowski jest tajemniczym reprezentantem tegorocznej Eurowizji? Więcej szczegółów na ten temat widnieje poniżej!

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami, a polski nadawca wciąż milczy! W momencie, kiedy inne kraje pokazują skrawek po skrawku swoich eurowizyjnych przygotowań, nasz kraj wciąż siedzi cicho! Miłośnicy rozrywkowego formatu wciąż zastanawiają się, kto tym razem pojedzie z Polski na Eurowizję 2021 i będzie godnie reprezentował nasz kraj. Większość internautów była święcie przekonana, że na tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji ujrzymy Alicję Szemplińską, która już w tamtym roku miała pojechać na konkurs. Jak wiemy z uwagi na wciąż trwającą pandemię koronawirusa wydarzenie zostało odwołane, dlatego też wiele osób było wręcz przekonanych, że młoda wokalistka dostanie od losu drugą szansę.

Ostatnimi czasy bardzo głośno jest jednak o innym wokaliście, a Alicja Szemplińska zeszła nieco na drugi plan. Czyżby większość miłośników tego formatu była w błędzie? Rafał Brzozowski, ponieważ to oni mowa w ostatnim czasie wzbudził wiele podejrzeń. Zdaniem niektórych, to właśnie ten wokalista wybierze się na tegoroczną Eurowizję w biało-czerwonych barwach.

Eurowizja 2021 - Rafał Brzozowski 

Rafał Brzozowski pojedzie na Eurowizję 2021? Wokalista cały czas utrzymuje tajemniczą atmosferę i nie zdradza zbyt wiele szczegółów na ten temat, mimo że docierają do niego spekulacje związane z jego udziałem w konkursie. Piosenkarz dodatkowo podgrzewa atmosferę zdjęciami, które dodaje w mediach społecznościowych. 4 marca wokalista umieścił kolejne zdjęcie z nagrań. - Znowu w studiu. Tak, pracę nad nowym materiałem trwają. Na razie nic więcej nie zdradzę. - napisał pod najnowszym zdjęciem. 

Eurowizja Junior 2020 - najbardziej wzruszające momenty konkursu
Najnowsze