Eurowizja 2021 - kto z Polski? Rafał Brzozowski zamiast Alicji Szemplińskiej?

Alicja Szemplińska, Rafał Brzozowski
Autor: VIPHOTO/East News / JACEK DOMINSKI/REPORTER

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami, jednak Polska nadal stoi w miejscu! Kto będzie naszym tegorocznym reprezentantem? Większość fanów stawiała na Alicję Szemplińską, jednak teraz wkradły się wątpliwości. Czy Rafał Brzozowski, o którym ostatnio bardzo głośno zastąpi młodą wokalistkę? Więcej na ten temat przeczytacie poniżej!

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami! Większość państw, które zadeklarowały swój udział w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji zdradza skrawek po skrawku kulisy swoich przygotowań, ogłasza piosenkę wraz z reprezentantem, który ją wykona, jednak Polska wciąż stoi w miejscu. Telewizja Polska nawet nie ogłosiła jeszcze tegorocznego artysty, który zmierzy się na Eurowizji 2021 z innymi uczestnikami w biało-czerwonych barwach. Wszyscy miłośnicy tego formatu są tym faktem mocno zaniepokojeni, ponieważ byli oni pewni, że nazwisko tegorocznego reprezentanta będą znali już dawno. Tak się jeszcze nie stało, dlatego też spekulacje fanów nie mają końca.

Eurowizja 2021 - kto z Polski? Wszyscy zastanawiają się, kto z naszego kraju będzie reprezentował nas na Eurowizji 2021. Większość osób stawiała na Alicję Szemplińską z tego też tytułu, że wielu nadawców nie zmieniała swoich reprezentantów, których wybrała na zeszłoroczny konkurs. Przypomnijmy, że w tamtym roku impreza nie doszła do skutku przez pandemię koronawirusa, zatem teraz wielu wokalistów dostało po prostu od losu drugą szansę. Udział Alicji Szemplińskiej na Eurowizji 2021 jest jednak coraz bardziej niepewny. Ostatnimi czasy mówi się między innymi o Rafale Brzozowskim, który być może zastąpi młodą wokalistkę.

Rafał Brzozowski na Eurowizji 2021?

Rafał Brzozowski pojedzie na Eurowizję 2021? Według wielu osób, to właśnie ten wokalista jest jednym z lepszych kandydatów, który świetnie poradziłby sobie na tegorocznym konkursie. Domysły podgrzał fakt, że Rafał Brzozowski całkiem niedawno opublikował w mediach społecznościowych nagranie, na którym poinformował fanów, że właśnie pracuje nad solową piosenką! Czyżby artysta szykował eurowizyjny kawałek? Miejmy nadzieję, że już wkrótce poznamy więcej szczegółów. 

Eurowizja Junior 2020 - najbardziej wzruszające momenty konkursu
Najnowsze