Rafał Brzozowski nie wystąpi na Eurowizji?! Koronawirus w polskim sztabie!

Rafał Brzozowski nie wystąpi na Eurowizji?! Koronawirus w polskim sztabie!
Autor: SplashNews.com/East News Rafał Brzozowski nie wystąpi na Eurowizji?! Koronawirus w polskim sztabie!

Polska delegacja została poddana kwarantannie - podała Europejska Unia Nadawców. W sztabie wykryto koronawirusa, co oznacza, że Rafał Brzozowski nie pojawi się podczas Ceremonii Otwarcia na Turkusowym Dywanie. Co dzieje się w Rotterdamie? Poznajcie więcej szczegółów już teraz!

Eurowizja 2021 - Rafał Brzozowski nie wystąpi w Rotterdamie? Wiele osób zaczęło zadawać sobie takie pytanie po tym, gdy w polskiej ekipie wykryto koronawirusa. W czasie rutynowej kontroli, biało-czerwony sztab został poddany testowi na obecność zakażenia. Zgodnie z obowiązującym regulaminem osoba, której test jest pozytywny została odizolowana. Co więcej, jako środek zapobiegawczy, pozostali członkowie delegacji zostali poddani testowi PCR i oddelegowano ich na kwarantannę. W zaistniałej sytuacji polska delegacja, w tym Rafał Brzozowski, nie będzie osobiście uczestniczyć w imprezie otwarcia na Turkusowym Dywanie, w niedzielę 16 maja 2021. Co w takim razie z występem Polski na Eurowizji?

Eurowizja 2021. Edyta Górniak kontra Rafał Brzozowski

Eurowizja 2021 - występ Rafała Brzozowskiego

Występ Rafała Brzozowskiego na żywo na Eurowizji 2021 na tę chwilę nie jest zagrożony. Aczkolwiek wszystko zależy od wyniku testów PCR, które polska delegacja będzie przechodzić w nadchodzących dniach. Zgodnie z obowiązującymi zasadami w Konkursie Piosenki Eurowizji w Rotterdamie osoba, w przypadku pozytywnego testu i bez objawów, musi przejść pięć dni kwarantanny. Pierwszy półfinał jest już w czwartek, 20 maja 2021.

Eurowizja 2021 - kiedy półfinały i finał? Kiedy występ Polski?

Warto też pamiętać o tym, że reprezentanci do 26 marca 2021 musieli zrealizować i wysłać nagranie live on tape. W przypadku wykrycia koronawirusa u któregoś z artystów występujących w Rotterdamie zostanie wykorzystane zapasowe nagranie. 

Eurowizja 2021 - kto ma koronawirusa?

Potwierdziliśmy w polskim sztabie, że sprawa zakażenia dotyczy osoby, która nie pojawia się na scenie. Nie jest to żaden z tancerzy ani sam wokalista, który zresztą jest ozdrowieńcem. 

Rafał Brzozowski - nowa wersja The Ride

Najnowsze