Radosław Kotarski: książka, Ferrari, majątek, żona, wiek, wzrost, kariera. Kim jest i jakie ma tajemnice?

2021-03-02 14:41 jj
Radosław Kotarski: WOŚP, wiek, żona, wzrost, książki, Ferrari, Instagram, YouTube. Kim jest znany Youtuber?
Autor: Kadr z filmu Po co ludzie dają sobie prezenty z kanału Polimaty Radosław Kotarski: WOŚP, wiek, żona, wzrost, książki, Ferrari, Instagram, YouTube. Kim jest znany Youtuber?

Radosław Kotarski jest znanym influencerem, który zdobył serca fanów, ciekawymi informacjami ze świata nauki. W momencie kiedy prezentował na swoim kanale fakty historyczne, często był porównywany z Bogusławem Wołoszańskim. Ostatnio coraz więcej osób wyszukuje informacji o Kotarskim w sieci. Kim jest znany Youtuber?

Spis treści

  1. Radosław Kotarski: książka
  2. Radosław Kotarski: Ferrari
  3. Radosław Koterski: majątek
  4. Radosław Kotarski: żona 
  5. Radosław Kotarski: wiek
  6. Radosław Kotarski: wzrost
  7. Radosław Kotarski: kariera

Radosław Kotarski: książka, Ferrari, majątek, żona, wiek, wzrost, kariera. Radosław Kotarski jest dziennikarzem, przedsiębiorcom i twórcą w serwisie YouTube. Ma swoje wydawnictwo Altenberg, a także prowadzi i reżyseruje program Podróże z historią w telewizyjnej Dwójce. Coraz więcej osób zastanawia się kim jest znany Youtuber? Postanowiliśmy przybliżyć Wam jego sylwetkę. 

Roksana Węgiel zmieniła fryzurę?! Fani zafascynowani metamorfozą gwiazdy

Radosław Kotarski: książka

Radosław Kotarski na swoim koncie ma cztery książki. Nic bardziej mylnego, Włam się do mózgu, Nic bardziej mylnego (wydanie rozszerzone), Inaczej. 

The Weeknd najlepsze wykony na żywo

Radosław Kotarski: Ferrari

Radosław Kotarski posiada Ferrari F430 F1 z wyścigowym pakietem Challenge w stanie kolekcjonerskim. Auto jest koloru rosso corsa, ma pakiet nawigacji Ferrari, sportowe pasy bezpieczeństwa, karbonowe wykończenia deski i sportowe fotele czy system nagłośnienia premium. Youtuber postanowił wystawić samochód, wraz ze swoją książką na aukcję. Dochód został przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 

Radosław Koterski: majątek

Radosław Kotarski nie zarobił wcale fortuny na YouTube czy Instagramie. Książka Włam się do mózgu swojego autorstwa, oraz Tajniki Paznokci Ewy Grzelakowskiej-Kostoglu i Grama to nie drama Arleny Witt przyniosły mu siedem milionów złotych. Kwotę zdradził w wywiadzie dla kanału YouTube Jak oszczędzać pieniądze.

Radosław Kotarski: żona 

Youtuber wziął ślub w 2014 roku z Nataszą, z którą współpracuje przy produkcji materiałów wideo na swój kanał. W 2018 roku para doczekała się syna Borysa.  

Young Leosia - wiek, wzrost, DJ, szkoła, ulubione piosenki, Insta [CIEKAWOSTKI]

Radosław Kotarski: wiek

Radosław Kotarski urodził się 9 stycznia 1986 roku w Zielonej Górze. Oznacza to, że w 2021 roku obchodził swoje 35. urodziny. 

Radosław Kotarski: wzrost

Niestety na próżno szukać informacji w sieci o wzroście Radosława Kotarskiego. Influencer jednak nie należy do najniższych mężczyzn. Może mieć ponad 180 centymetrów wzrostu. 

Radosław Kotarski: kariera

Radosław Kotarski rozpoczął swoją karierę na YouTube tworząc kanał Polimaty. Następnie prowadził w TVP program Podróże z historią. Największą popularność przyniosło mu swoje własne wydawnictwo Altenberg. Wydaje w nim swoje własne książki. 

Najnowsze