Radio ESKA wysłało słuchaczy na koncert Rity Ory w Berlinie. Tego dnia nie zapomną do końca życia!

2019-08-29 13:17 MK
Rita Ora i Kasia Węsierska z Radia ESKA
Autor: ESKA

Rita Ora to bez wątpienia jedna z największych gwiazd współczesnej muzyki popowej. O pójściu na koncert artystki marzy wielu fanów na całym świecie, a dwójka z nich, dzięki wzięciu udziału w konkursie Radia ESKA, spełniła swoje marzenie! Zwycięzcy nie pojawili się jednak na standardowym koncercie wokalistki, a na naprawdę wyjątkowym i kameralnym wydarzeniu w Berlinie, gdzie mieli okazję zobaczyć ją naprawdę z bliska! Sprawdźcie relację z tego niezwykłego spotkania, którego polscy wielbiciele nie zapomną nigdy już teraz na ESKA.pl.

Radio ESKA po raz kolejny zaskoczyło swoich słuchaczy! Tym razem, dzięki współpracy z marką Deichmann, dwoje fanów Rity Ory z Polski miało okazję zobaczyć niezwykłe show artystki w Berlinie. Mateusz i Ola wygrali w organizowanym przez Radio ESKA konkursie, w którym trzeba było napisać, dlaczego to właśnie ty powinieneś pojechać do Berlina na koncert Rity Ory. W trakcie trwania tej wyjątkowej imprezy, nie zabrakło takich hitów gwiazdy, jak Anywhere czy Your Song z jej ostatniego krążka zatytułowanego Phoenix.

Słuchacze Radia ESKA na koncercie Rity Ory w Berlinie

Nasza ekipa wraz ze zwycięzcami konkursu byli w Berlinie od przedpołudnia, gdzie odliczali ostatnie godziny, minuty aż w końcu sekundy do rozpoczęcia przygody ich życia. Kameralny koncert Rity Ory miał miejsce w środę, 28 sierpnia. Tego dnia, odbyła się również specjalna konferencja, podczas której nasi słuchacze mieli okazję zobaczyć wokalistkę z bliska. Na ESKA.pl relacjonowaliśmy to niezwykłe wydarzenie. Zarówno na naszym Instagramie (@radio_eska), jak i Facebooku, pojawiły się story i posty dokumentujące nasz czas spędzony w Berlinie z jedyną i niepowtarzalną Ritą Orą.

Fani Rity Ory w Berlinie
Autor: instagram.com/radio_eska

Rita Ora pojawiła się konferencji marki Deichmann - #RADIATE, której jest ambasadorką po godzinie 15:00. Wcześniej, publiczność wraz z naszymi słuchaczami i dziennikarką Kasią mogli podziwiać modelki prezentujące kolekcję piosenkarki. Po pokazie, ubrana w mieniącą się sukienkę gwiazda pojawiła się na scenie, gdzie wykonała akustyczne wersje swoich wielkich przebojów. Nasi słuchacze - Ola i Mateusz mieli okazję zobaczyć artystkę z naprawdę bliska. To, co zachwyciło ich najbardziej, to jej zdolności wokalne. - Ma świetny głos - powiedziała Ola. - Było super! - dodał z nieukrywanym entuzjazmem Mateusz.

Najnowsze