Radio ESKA nie ma sobie równych! TO DZIĘKI WAM!

2019-04-11 15:34
Radio ESKA nie ma sobie równych! TO DZIĘKI WAM!
Autor: Radio ESKA / Kama, JANKES, Rudy, Hanczak i Rafał Adamczak Radio ESKA nie ma sobie równych! TO DZIĘKI WAM!

Mamy powody do radości, więc się chwalimy! Radio ESKA ponownie wyprzedza konkurencję i nie ma sobie równych. Kolejny raz wielki sukces naszej stacji to Wasza zasługa! Poznajcie najnowsze wyniki słuchalności i przekonajcie się, dlaczego warto z nami zostać! Będzie się działo!

Radio ESKA wyprzedza konkurencję! Na stronie internetowej portalmedialny.pl pojawiły się najnowsze wyniki słuchalności obejmujące okres od 1 stycznia 2019 r. do 31 marca 2019 r. Badanie zostało przeprowadzone w oparciu o Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC. Dane pokazują, że Radio ESKA jest liderem, jeśli chodzi o sieci radiowe! Udział naszej sieci radiowej wyniósł 7,6%. Sieć zajmująca 2. miejsce traci do nas 2,5 %. Tym bardziej mamy powody do radości, bo wyniki pojawiły się 11 kwietnia, czyli w światowy Dzień Radia!

Zobacz: Padła WIELKA KUMULACJA w Szybkich i Bogatych! Ile wygrała słuchaczka Radia ESKA?

Radio ESKA - wyniki słuchalności

Jak czytamy na stronie portalmedialny.pl: - Pierwsze miejsce niezmiennie wśród najchętniej słuchanych sieci radiowych zajmuje Radio Eska. Rozgłośnia w I kwartale br. zanotowała 7,6 proc. udziału w rynku, co w porównaniu do analogicznego okresu sprzed roku oznacza wzrost udziałów o 0,4 p.p. (100 proc. to czas słuchania radia ogółem). DZIĘKUJEMY!

Radio ESKA ONLINE - włącz już teraz!

Wszystko dzięki Wam, Słuchaczom i Czytelnikom. Na naszej antenie codziennie możecie wygrać najlepsze, najgorętsze i najnowsze płyty od czołowych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, bilety na koncerty, vouchery, gadżety oraz wiele więcej! W Radiu ESKA gramy wam najlepsze i najświeższe HITY! Znajdziecie je również na naszej specjalnej podstronie. Niedługo będziemy mieć dla was kolejne niespodzianki!

ESKA LEDs RUN - kup pakiet startowy na wyjątkowy bieg! >>

Zabaw się już teraz! >>

Muzyczny Klub ESKI - dołącz i zgarnij gadżety Radia ESKA >>

Wszystkie konkursy w Radiu ESKA i na ESKA.pl >>

Szybcy i bogaci: zgarnij kasę od ESKI! Sprawdź szczegóły >>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze