Dzień Radia 2022 - odjechane fakty o prezenterach Radia ESKA!

i

Autor: Radio ESKA Dzień Radia 2022 - odjechane fakty o prezenterach Radia ESKA!

Dzień Radia 2022 - odjechane fakty o prezenterach Radia ESKA!

2022-04-11 9:22

Dzień Radia 2022 to wyjątkowe święto radiowców, ale także słuchaczy! Z tej okazji DJ znani z anteny Radia ESKA zdradzili swoje tajemnice i historie! Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

Dzień Radia obchodzimy 11 kwietnia. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zbiór fajnych historii bądź faktów o osobach, które codziennie umilają Wam czas w pracy, domu... gdziekolwiek jesteście! Odkrywamy przed wami tajemnice prezenterów Radia ESKA i dajemy wam możliwość poznania ich jeszcze bardziej! 

ESKA XD #045 - FIT PRANK, ECO DRIVING, FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA, MICHNIEWICZ

Dzień Radia 2022 - prezenterzy ESKI jakich nie znacie!

Na co dzień możecie ich usłyszeć na antenie Radia ESKA. Co robią poza mówieniem do mikrofonu? Jakie mają tajemnice? Jak trafili do radia? Poznajcie swoich ulubionych prezenterów jeszcze bardziej! 

  • Kasia Węsierska - 2008-2009 bawiła się w wokalistkę. Jeździła po klubach ze znajomymi DJami i wykonywałam tzw. live acty. Wydali wtedy także 3 kawałki w jednej ze słoweńskich wytwórni.
  • Rafał Adamczak gra na akordeonie, klawiszach i ogniskowo na gitarze! Interesuje się lotnictwem, a w wolnych chwilach uprawia strzelectwo. Gdyby nie przypadek, dziś byłby żołnierzem! Jeśli chcecie zaprosić Rafiego do swojego domu, to nie przygotowujcie na obiad wątróbki! Tej potrawy nie lubi ;)
  • Michał 'MICHU' Sobkowski śpiewał kiedyś w amatorskim teatrze muzycznym. Istnieją dowody, że w Młodzieżowym Teatrze Muzycznym w Toruniu wykonywał kultowy hit "Stayin' Alive" Bee Gees w białych dzwonach! W tych samych dzwonach śpiewał w duecie ze Zbigniewem Wodeckim. Potwierdzenie na zdjęciu poniżej :)))! 4 kraje, 9 hoteli i 8 lotów - tak można podsumować ostatnie urlopowe dokonanie naszego didżeja!
Dzień Radia 2017 - odjechane fakty, których nie znacie o Radiu ESKA!

i

Autor: fot. archiwum Michał Sobkowski Dzień Radia 2017 - fakty
  • JANKES uwielbia motocykle i nie bez powodu uwielbia oglądać żużel. Jankes swoją przygodę z radiem rozpoczął w Radiu Gorzów od... wygrywania płyt w konkursach. Kobieta, która odbierała telefony bardzo polubiła Jankesa, więc zaprosiła go do współpracy. Później radiowe życie nabrało tempa!
  • Hanczak pierwszy raz na żywo na antenie pojawił się jako słuchacz, jak miał 14 lat - w wakacje 2000 roku. Było to w łódzkim Radiu Manhattan, które później stało się... Eską. Na antenie rozmawiał z Darkiem Królem, który dziś pracuje... w Esce Rock. Hany wtedy zakochał się w radiu i postanowił, że to będzie jego praca - no i w sumie udało się! Trafił do Eski, czyli historia zatoczyła koło. Michał wtedy brzmiał zupełnie inaczej i jak przekonuje - nikt by nie poznał, że to on! Posłuchajcie sami i oceńcie:
  •  Albert, którego znacie z programu Wrzuć na Luz, to tak naprawdę Adam Deczkowski!
Dzień Radia 2017 - odjechane fakty, których nie znacie o Radiu ESKA!

i

Autor: fot. I Love Radio Dzień Radia 2017 - fakty
Dzień Radia 2017 - odjechane fakty, których nie znacie o Radiu ESKA!

i

Autor: fot. I Love Radio Dzień Radia 2017 - fakty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE