Padła WIELKA KUMULACJA w Szybkich i Bogatych! Ile wygrała słuchaczka Radia ESKA?

2019-04-09 15:17
Padła WIELKA KUMULACJA w Szybkich i Bogatych! Ile wygrała słuchaczka Radia ESKA?
Autor: ESKA.pl Padła WIELKA KUMULACJA w Szybkich i Bogatych! Ile wygrała słuchaczka Radia ESKA?

Wtorek to według niektórych najgorszy dzień w tygodniu! Na pewno nie dla słuchaczki Radia ESKA, która wygrała w wielkiej kumulacji Szybkich i Bogatych! Jak to się stało? Co zrobić, by wziąć udział w naszej zabawie i też zgarnąć grubą kasę? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl!

Radość, łzy wzruszenia i szok - takie emocje towarzyszyły naszej, jak się okazało szybkiej słuchaczce Radia ESKA! Martyna, bo tak się nazywa szczęściara, która zgarnęła kasę na lato od ESKI, odebrała telefon po pierwszym sygnale. A później... nie mogła uwierzyć, że trafiła na wielką kumulację w Szybkich i Bogatych!

Przeczytaj także: Szybcy i bogaci - jak się zgłosić, numer SMS? Rusza niesamowita zabawa Radia ESKA

Zobacz: ESKA LEDs RUN - bieg inny niż wszystkie

Szybcy i Bogaci - wygrana

Wtorek według niektórych osób najtrudniejszy, najbardziej wymagający i męczący dzień w całym tygodniu. Potwierdzone jest to badaniami, które w 2012 roku przeprowadził Instytut Gallupa. Mit nieudanych i dłużących się wtorków nie dotyczy naszej słuchaczki, która w ekspresowym tempie odebrała telefon, dzięki czemu wygrała 10 tysięcy złotych! Rafał Adamczak wykręcił numer do Martyny, a ta, jak słyszycie w nagraniu - nie mogła uwierzyć, że wygrała tyle kasy!

Lato coraz bliżej, więc pomysłów na wydanie kasy od Radia ESKA macie na pewno bardzo dużo! Jeszcze nie mówimy ostatniego słowa, więc sprawdźcie poniżej, jak wziąć udział w naszej akcji, a później trzymajcie telefon w bliskiej odległości! W końcu, kto jest szybki, jest bogaty! 

W Szybkich i Bogatych możecie wygrywać codziennie! Zobaczcie, jak z 3000 zł od Radia ESKA cieszyła się Ewelina!

Szybcy i bogaci - jak się zgłosić?

Akcja Szybcy i bogaci trwa od 1 do 19 kwietnia 2019 roku. W puli nagród znalazło się aż 200 000 złotych! Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy wysłać SMS ze swoim imieniem na numer 7211. Koszt jednej wiadomości to tylko 2,46 zł z VAT. Radio ESKA może oddzwonić w każdym momencie. Im szybciej odbierzesz, tym więcej kasy zgarniesz! Jeżeli chcesz być bogaty - pokaż, że jesteś wystarczająco szybki.

Szybcy i bogaci
Autor: materiał Radio Eska Link: https://szybcyibogaci.eska.pl/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze