QUIZ. Rolnicy Podlasie bez tajemnic. Czy znasz dobrze serial i jego bohaterów?

i

Autor: screen z kanału na YouTube: Gienek i Andrzej Plutycze QUIZ. Rolnicy Podlasie bez tajemnic. Czy znasz dobrze serial i jego bohaterów?

TEST WIEDZY

QUIZ. Rolnicy Podlasie bez tajemnic. Czy znasz dobrze serial i jego bohaterów?

2024-06-05 7:48

Rolnicy. Podlasie to polski serial dokumentalny emitowany na antenie Fokus TV od 2020 roku. Za jego sprawą widzowie mogą poznać życie rolników z Podlasia, ukazując ich pracę, zmagania z naturą i wyzwaniami współczesnego rolnictwa. Serial zdobył ogromną popularność, został doceniony za autentyczność, prostotę i ukazanie piękna podlaskiej wsi. Czy znasz dobrze Rolnicy. Podlasie? Komplet punktów zdobędą jedynie najwięksi fani!

QUIZ Rolnicy Podlasie bez tajemnic poprawnie rozwiążą osoby, które śledzą każdy odcinek od samego początku lub nadrobiły zaległości. Największą sympatią widzowie obdarzyli rodzinę Onopiuków. Andrzej i Gienek z Plutycz prowadzą wspólnie gospodarstwo i często spotykają ich dziwne, ale też smutne sytuacje. Sporo fanów ma również Emilia Korolczuk, przez co można nazywać ją najpopularniejszą rolniczką w naszym kraju. O tym, że w gospodarstwie zawsze znajdzie się praca przekonuje natomiast Agnieszka i Jarek z Bronowa. Małżeństwo najbardziej zarabia na sprzedaży mleka. Czy znasz dobrze serial Rolnicy Podlasie? Quiz pokaże też jak dużo wiesz o jego bohaterach. Rozwiąż test wiedzy i koniecznie wyślijcie go swojemu znajomemu. 

Andrzej z Plutycz ma kłopoty ze zdrowiem. Trafił do ośrodka a fani mocno się zmartwili

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz szczerze o swojej pracy. "Narobiłem się już"

QUIZ. Rolnicy Podlasie bez tajemnic. Czy znasz dobrze serial i jego bohaterów?

Pytanie 1 z 14
1. Jakie zwierzęta hoduje Gienek Onopiuk?