Quebonafide w gwiazdkowym hicie! Raper jest świąteczną 'czekoladką'!

2018-12-03 11:11
Quebonafide - ile płyt sprzedał? Raper ujawnia dane!
Autor: Pawel Skraba/REPORTER EAST NEWS

Quebo w piosence na Boże Narodzenie? Tego jego fani się nie spodziewali! Posłuchajcie go na ESKA.pl! 

Tak niezwykłego prezentu na te święta nie mogliśmy się spodziewać! Chociaż łatwo nam sobie w świątecznych hitach wyobrazić gwiazdy pop, niewiele było tego typu utworów stworzonych przez raperów, a większość z nich okazywała się porażką. Tak było, aż do 2018, gdy udział w niezwykłym projekcie Czesława Mozila wziął Quebonafide!

The Voice of Poland 2019 - kiedy 10. edycja muzycznego show?

Quebonafide w świątecznym hicie - co to za utwór?

Raper stał się adwentową czekoladką, którą Czesław Mozil podarował fanom jako pierwszą w swoim muzycznym kalendarzu. Utwór Kalendarz Adwentowy ft. Quebonafide zadebiutował na YouTubie 30 listopada. Takich muzycznych perełek będzie 24, a wszystkie w świątecznym klimacie. Cały projekt nazywa się Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości. Chociaż w teledysku nie zobaczyliśmy samego Quebonafide, to rapera możemy usłyszeć w refrenach utworu. Jesteście ciekawi? Piosenki posłuchać możecie poniżej!

Muzyczny kalendarz adwentowy - znany artysta przygotował aż 24 teledyski!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze