święta

i

Autor: East News / Adam STASKIEWICZ/ Monkpress / Tomasz Kawka

Muzyczny kalendarz adwentowy - znany artysta przygotował aż 24 teledyski!

2018-11-29 12:16

Niezwykły prezent przygotował dla nas jeden z polskich artystów. Czym jest muzyczny kalendarz adwentowy? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl 

Kiedyś to były święta to nowy projekt adwentowy, który przygotował dla nas jeden ze znanych i lubianych polskich artystów. Multimedialny, muzyczny kalendarz adwentowy pojawi się w sieci już na początku grudnia i poprowadzi nas przez wyjątkowy czas oczekiwania do świąt. Na taki innowacyjny pomysł wpadł Czesław Mozil i opowiedział o nim w rozmowie z natemat.pl.

Muzyczny kalendarz adwentowy - jak będzie wyglądał? 

Projekt Czesława Mozila składać będzie się z 24 teledysków - po jednym na każdy dzień adwentu. Prócz tego znajdziemy również materiały "making of" i specjalną aplikację na smartfony. W adwentowym kalendarzu usłyszymy młodych muzyków z różnych szkół muzycznych w kraju. Wydane będą na specjalnym albumie. Do piosenek udostępnione zostaną również nuty, by mogły korzystać z nich inne dzieci i grać w domach i szkołach.

Muzyczny kalendarz adwentowy - skąd pomysł? 

Inspiracją Czesława Mozila był duński zwyczaj telewizyjny. Niemal każda stacja w kraju co roku przygotowuje na adwent mini serial składający się z 24 odcinków. Są to zarówno produkcje dla dzieci, jak i dorosłych. Dla artysty ważne jest, by przekazać, że nie każdy może cieszyć się rodzinnym ciepłem i prezentami i że warto pamiętać o potrzebujących.

Jak dobrze znasz "Kevina samego w domu"?

Pytanie 1 z 10
Dokąd rodzina McCallisterów wybiera się na Boże Narodzenie?