Quebonafide twarzą krzyżówek! Gdzie i kiedy będzie można je kupić?

2020-03-18 10:09
Quebonafide twarzą krzyżówek! Gdzie i kiedy będzie można je kupić?
Autor: screen z YouTube/Quebonafide Quebonafide twarzą krzyżówek! Gdzie i kiedy będzie można je kupić?

Raper wciąż zaskakuje swoich fanów nowymi pomysłami na promocję swojej nowej płyty. Tym razem Quebo, opublikował w sieci zdjęcie krzyżówek ze swoim wizerunkiem. Dowiedz się na ESKA.pl, gdzie i kiedy będzie można zakupić kultowe egzemplarze?

Znany raper Quebonafide od pewnego czasu promuje swój nowy, nietypowy wizerunek na nieśmiałego chłopaka. Co ciekawe, taki styl bycia jest odzwierciedleniem tego, jak wyglądał w przeszłości. Brak tatuaży, okulary na nosie, błękitna koszulka z kołnierzykiem, luźne spodnie – takiego Quebo można spotkać teraz na ulicy. Artysta dokładnie w takim wydaniu, pokazuje się swoim fanom w mediach społecznościowych. W relacji na InstaStories publikuje różne wydarzenia z życia – nawet te prywatne, m.in. morsowanie lub wesele, na którym bawił się ze swoją dziewczyną Natalią Szroeder.

Trzeba przyznać, że Kuba Grabowski wpadł na świetny pomysł, aby wypromować swój krążek. Quebo jest konsekwentny i widać, że dba o każdy szczegół swojej promocyjnej akcji. Kilka dni temu w mediach społecznościowych ponownie zaskoczył swoich fanów i opublikował zdjęcie, na którym trzyma krzyżówki ze swoim wizerunkiem!

Posłuchaj: #zostańwdomu - my zadbamy o muzykę

Fanka o Team X, debiutanckim singlu i nie tylko! WYWIAD

Quebonafide na okładce krzyżówek – gdzie i kiedy kupić?

Raper ponownie zszokował wszystkich swoich fanów! Kolejny krok, który podjął, aby wypromować swój krążek Romantic Psycho, było pojawienie się na okładce kultowych panoramicznych krzyżówek, wydawnictwa Technopol. Zdjęcie swoich egzemplarzy, opublikował w sieci za pomocą InstaStories. Co ciekawe, raper jest pierwszym mężczyzną, którego można zobaczyć na okładce krzyżówek. Zawsze pojawiały się tam wizerunki atrakcyjnych pań. Póki co, Kuba Grabowski nie zdradził, gdzie, kiedy i czy w ogóle, egzemplarze trafią na rynek i będą do kupienia.

Pieśń o Rolandzie - streszczenie lektury - posłuchaj podcastu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Lektury szkolne /dp/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze