Quebonafide - nowa płyta szybciej, niż myślicie? Ta data nie może być przypadkiem!

2020-02-17 18:38 MK
Quebonafide - płyta Romantic Psycho rozbiła bank przed premierą! Mamy 5 dowodów!
Autor: Quebonafide - Romantic Psycho Quebonafide - płyta Romantic Psycho rozbiła bank przed premierą! Mamy 5 dowodów!

Nowa płyta Queobonafide to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw muzycznych w tym roku, o ile nie najbardziej. Już dawno żadna z zapowiedzi albumu nie wywołała takiego poruszenia, jak ta, której pomysłodawcą jest popularny raper. Kiedy kolejny krążek Quebo trafi do sprzedaży? Wielu fanów wierzy, że odpowiedź zawarta jest w pewnej dacie. Szczegóły na ESKA.pl.

Quebonafide - nowa płyta rapera w pierwszym kwartale 2020 roku? Taką nadzieję mają wszyscy wielbiciele twórczości pochodzącego z Ciechanowa rapera. Kuba Grabowski, bo tak naprawdę nazywa się artysta, niespodziewanie udostępnił w sieci dwa kawałki, prezentując przy tym całkowicie nowy (a może właśnie stary?) wizerunek. Do tej pory, Quebo kojarzył się polskiej publiczności przede wszystkim z kolorowymi włosami, wytatuowanym ciałem i ekstrawaganckimi stylówkami, które na każdym robiły mocne wrażenie. Teraz, po takim raperze nie ma już śladu! Zapowiadając album ROMANTIC PSYCHO, Quebonafide wrzucił do sieci okładkę wydawnictwa, na której na próżno szukać jego dotychczasowych symboli. Na zamieszczonym zdjęciu, Kuba wygląda dokładnie tak, jak za czasów studenckich. Ciemne włosy, okulary na nosie, błękitna polówka oraz brak charakterystycznych tatuaży - oto nowe oblicze artysty.

Początkowo, wielu fanów myślało, że nowy wizerunek Quebo powstał tylko na potrzeby stworzenia okładki płyty oraz nakręcenia teledysku do kawałka Jesień, w którym słyszymy Natalię Szroeder. Relacje na Instagramie, gościnny występ u boku Taco na Torwarze czy też udział w Dzień Dobry TVN pokazały, że jest to część większego przedsięwzięcia.

Wraz z zaprezentowaniem odmienionego image'u, Quebo zapowiedział, że jego album ROMANTIC PSYCHO jest już dostępny w pre-orderze. Raper nie podał jednak daty jego premiery. Wielbiciele muzyka mają jednak już swoje teorie!

Quebonafide - nowa płyta 2020

Jak już informowaliśmy na ESKA.pl, już niebawem, również na Torwarze, Quebonafide zagra wyjątkowy koncert, który sam określił mianem swego rodzaju doświadczenia. Romantic Psycho Experience odbędzie się 17 kwietnia 2020 roku. Fani rapera wierzą, że jego nowy album ukaże się jeszcze przed wydarzeniem, albo dokładnie w tym samym dniu. Czy tak się stanie? Tego jeszcze nie wiadomo. Jedno wiemy na pewno - w przypadku Quebo niczego nie możemy być pewni!

Najnowsze