Quebonafide - koncert inny niż wszystkie! Romantic Psycho Experience wydarzeniem roku?

2020-02-18 11:05 MK
Quebonafide
Autor: Artur Szczepanski/REPORTER & ESKA

Ostatni tydzień z pewnością należał do Quebonafide. Wraz z wypuszczeniem dwóch nowych singli, raper całkowicie zmienił swój dotychczasowy wizerunek. To jednak nie koniec nietypowej promocji nadchodzącego materiału. Za pośrednictwem muralu w Warszawie, artysta zapowiedział swój jedyny koncert promujący album ROMANTIC PSYCHO. Więcej szczegółów poznacie już teraz na ESKA.pl.

Quebonafide - koncert rapera z pewnością będzie wyjątkowym wydarzeniem. Wyjątkowym, tak jak cała przemiana związana z premierą kolejnego krążka rapera. Po ponad roku nieobecności w mediach społecznościowych, Quebo powrócił na Instagrama z informacją, że jego album ROMANTIC PSYCHO jest już dostępny w przedsprzedaży. W piątek 7 lutego swoją premierą miał pierwszy, tytułowy singiel zapowiadający wydawnictwo, w którym mogliśmy usłyszeć Taco Hemingwaya, natomiast trzy dni później, 10 lutego, do sieci, wraz z teledyskiem, trafił kolejny numer rapera zatytułowany Jesień, tym razem z gościnnym udziałem wokalistki pop, a zarazem życiowej partnerki Kuby - Natalii Szroeder.

Tak jak można się było spodziewać, kawałki w mgnieniu oka powędrowały na sam szczyt takich notowań, jak karta na czasie polskiego YouTube'a czy TOP 50 Polska na Spotify. To, co jednak najbardziej zaskoczyło wielbicieli twórczości rapera, to całkowita zmiana jego wizerunku. Quebonafide zasłonił bowiem wszystkie tatuaże, powrócił do ciemnego koloru włosów oraz założył okulary, co jest oczywistym nawiązaniem do zdjęcia z USOS-a, które kilka lat temu podbijało sieć.

Początkowo, fani rapera myśleli, że jego nowy image ma związek jedynie z promocją kawałka Jesień oraz płyty ROMANTIC PSYCHO. Dopiero na warszawskim koncercie Taco Hemingwaya wydało się, że nie była to jednorazowa akcja.

Quebonafide - koncert 2020

Fani będą mieli okazję zobaczyć odmienionego rapera podczas wyjątkowego koncertu, nazywanego przez niego samego doświadczeniem, który odbędzie się już 17 kwietnia na Torwarze. Artysta poinformował o dacie za pośrednictwem wielkiego muralu w pobliżu Politechniki Warszawskiej.

Warto wspomnieć o tym, że na zaranie tylko jednego koncertu zdecydował się też niedawno Pezet. Raper zagrał numery ze swojego ostatniego albumu również na Torwarze, 19 grudnia 2019 roku. Bilety na wydarzenie rozeszły się wówczas w 15 minut. Coś czujemy, że w przypadku Quebo może paść kolejny rekord!

Mural z Quebonafide
Autor: ESKA
Najnowsze