Quebonafide

i

Autor: Pawel Skraba/REPORTER/EastNews

Quebonafide ma swojego sobowtóra. Internauci nie mogą w to uwierzyć!

2021-11-10 11:11

Pamiętacie jak Quebonafide zaskoczył wszystkich metamorfozą wycofanego chłopaka? Jego okulary, brak tatuaży i niebieska koszulka zrobiły ogromny szum w internecie! Teraz okazuje się, że tamta postać ma swojego sobowtóra. Ten chłopak wygląda jak polski raper, gdy zmienił wizerunek!

Quebonafide ma swojego sobowtóra. Internauci nie mogą w to uwierzyć! Wszystko zaczęło się w 2020 roku, kiedy raper intensywnie promował najnowszą płytę Romantic Psycho. Liczne tatuaże zniknęły z jego twarzy, po farbowanych włosach nie było śladu, a na nos wskoczyły okulary, które modne były kilkanaście lat temu. Oprócz tego raper wskoczył w niebieską koszulkę, która była jego znakiem rozpoznawczym w tamtym czasie i zmienił się no do poznania. Wiele osób dziwiła jego metamorfoza wizerunkowa, ale także zachowanie. Po zamieszczanych relacjach w social mediach oraz wielu wywiadach telewizyjnych, można było odnieść wrażenie, że Quebonafide jest spokojną, a zarazem wycofaną osobą z życia społecznego. Wszystko jednak wyjaśniło się 1 kwietnia w Prima Aprilis, kiedy to na jego YouTubie pojawił się klip do kawałka SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ. Właśnie tam na oczach wszystkich widzów, raper wraca do swojego poprzedniego wizerunku, zdejmując okulary, perukę, a nawet ściągając "skórę", która przez kilka tygodni dobrze maskowała jego tatuaże.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Quebonafide - sobowtór

Przemiana Quebonafide zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie. Jego fani bili mu brawa, że tak to wszystko poprowadził i nic się wcześniej nie wydało. Teraz jednak internauci odkryli sobowtóra rapera, jednak właśnie tego, który na nosie miał okulary, a jego znakiem rozpoznawczym była niebieska koszulka. Jesteście ciekawi jak wygląda jego kopia? Niektórzy internauci nie mogą uwierzyć w to podobieństwo! Przekonajcie się sami i dajcie nam znać w komentarzu, czy Waszym zdaniem chłopaki są do siebie podobni.

- jak dwie krople wody

- sobowtór, bez kitu

- myślałam, że to Quebo kurde ale podobni