Quebonafide ma milion! Pierwszy raper z takim sukcesem na koncie

2020-06-09 13:35 Rafał Wróblewski
Quebonafide ma milion! Pierwszy raper z takim sukcesem na koncie
Autor: Pawel Skraba/REPORTER / EAST NEWS Quebonafide ma milion! Pierwszy raper z takim sukcesem na koncie

Quebonafide nie zwalnia tempa w spełnianiu marzeń i odnoszenia sukcesów. Po tym, gdy jego płyta Romantic Psycho spędziła kilka tygodni na szczycie zestawienia najczęściej kupowanych albumów w Polsce, raper do swojej długiej listy dopisuje kolejne osiągnięcie. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

Quebonafide płytą Romantic Psycho 2020 namieszał na muzycznym rynku w Polsce. Całe zamieszanie zaczęło się od niespodziewanej i zaskakującej metamorfozy rapera, o której mówił dosłownie każdy. Quebo bez tatuaży, w jasnoniebieskiej koszulce polo i w okularach ze szkolnych lat intrygował tysiące osób. Zagadka jego przemiany rozwiązała się 1 kwietnia, kiedy w serwisach streamingowych pojawił się teledysk Szubienicapestycydybroń. W muzycznym obrazku artysta w towarzystwie kobiet zdziera specjalny makijaż, pod którym ukrywał się przez ponad 2 miesiące. Zdecydowanie to jedna z najciekawszych historii, jeśli chodzi o branżę rozrywkową. Sukcesów Kuby Grabowskiego nie sposób policzyć na palcach jednej ręki. Wszystkie zawdzięcza fanom, a ten najnowszy już najbardziej. Quebonafide jest pierwszym raperem, któremu stuknęło milion obserwujących w serwisie Instagram! 

Zobacz: Quebonafide dodał nieznany fragment do teledysku Jesień! Fani dopatrują się ukrytych znaczeń

Quebonafide - milion obserwujących

Quebonafide ma milion obserwujących na Instagramie od 9 czerwca 2020. Warto wspomnieć, że Quebonafide już raz zrobił pożytek z milionem, tyle że złotych. Przekazał je w ramach akcji charytatywnej. Być może i teraz szykuje niespodziankę dla swoich obserwujących. W końcu zrobił sześć zer szybciej niż jego przyjaciel, Taco Hemingway. 

Przeczytaj też: Quebonafide przekazał MILION złotych! Gest rapera podziwiają fani

Jeśli nie obserwujecie jeszcze Quebonafide na Instagramie możecie to zrobić już teraz. Z pewnością Quebo ma w naszym kraju więcej niż milion fanów. Polecamy szczególnie InstaStories, bo tam raper najczęściej chwali się momentami ze swojego życia.

Wyświetl ten post na Instagramie.
@mlody_grabus Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)
Najnowsze