Golec uOrkiestra idą w rap?! Nagrali piosenkę z producentem Quebonafide, Pezeta i Tymka!

2020-06-06 22:07 RW
Golec uOrkiestra idą w rap?! Nagrali piosenkę z producentem Quebonafide, Pezeta i Tymka!
Autor: screen z teledysku na YouTube: PRZYJDZIE CZAS - GOLEC UORKIESTRA & CZARNY HIFI / YouTube.com/Golec uOrkiestra Golec uOrkiestra idą w rap?! Nagrali piosenkę z producentem Quebonafide, Pezeta i Tymka!

Golec uOrkiestra wracają z nowym utworem. Po ogromnym sukcesie osiągniętym z piosenką Górą ty, najpopularniejsi bracia bliźniacy w Polsce, postanowili iść za ciosem i wypuścić kolejny bujający numer na lato. Tym razem mowa jest o bliskości i miłości, której każdy z nas potrzebuje. Artyści z gór swój najnowszy numer stworzyli we współpracy z cenionym producentem, odpowiedzialnym za megahity Quebonafide, Tymka, Sanah, czy Pezeta! Z kim takim? Jak brzmi nowa piosenka braci Golec? Przekonajcie się słuchając jej i oglądając teledysk - na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Golec uOrkiestra - piosenka Przyjdzie czas
  2. Golec uOrkietstra - TEKST piosenki Przyjdzie czas

Golec uOrkiestra nie przestaje zaskakiwać! Gdy w listopadzie 2018 pojawili się gościnnie u Bedoesa w hicie Janosik, okrzyknęliśmy tę współpracę największym zaskoczeniem roku. Niedługo później bracia wyrazili zgodę na remiks piosenki Ściernisko. Oficjalnie wydał go reprezentant SBM Label, Deemz. O braciach Golec, którzy przeszli muzyczną rewolucję jeszcze głośniej zrobiło się po współpracy z Gromee. Ich megahit Górą ty, stał się jednym z najpopularniejszych hitów 2019 roku. Teraz najpopularniejsi bliźniacy w Polsce robią kolejny odważny krok. Podjęli współpracę z producentem, który odpowiedzialny jest za takie hity, jak: Niedopowiedzenia oraz Co jest ze mną nie tak z Pezetem, czy Gazprom, w którym usłyszymy Quebonafide i Sokoła - czyli jeden z największych hitów z płyty Romantic Psycho. Mowa o Aleksandrze Kowalskim, który znany jest pod pseudonimem Czarny HIFI. Nowa piosenka Golec uOrkiestra to Przyjdzie czas. Czy powtórzy sukces poprzednich singli rodzinnego zespołu z gór? Oceńcie sami już teraz!

Michał Szczygieł z premierowym wykonaniem Tak jak chcę! Występ w Domowym Graniu na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Golec uOrkiestra - piosenka Przyjdzie czas

Nowa piosenka Golec uOrkiestra nosi tytuł Przyjdzie czas i jest tak naprawdę pełną wersją 16-wersowego kawałka nagranego w ramach Hot16Challenge2. Utwór powstał w zaledwie 72 godziny. Bracia Golec zaprosili do współpracy utalentowanego i cenionego producenta muzycznego Czarnego HIFI, który od lat płynnie porusza się po różnych obszarach muzyki miejskiej i popowej. Jego ostatnie produkcje można usłyszeć w repertuarze takich artystów, jak Sanah czy Quebonafide.

Przeczytaj też: Sanah z najlepiej wydaną płytą ostatnich lat?! Zrobiliśmy UNBOXING albumu Królowa Dram!

Czarny HIFI, w najnowszym singlu Golec uOrkiestry, połączył ludowe instrumentarium i słowiańską melodyjność z mocnym, klubowym pulsem. Piosenka oddaje nastroje towarzyszące każdemu z nas w czasie epidemii i mówi o tęsknocie za spotkaniami z najbliższymi, przyjaciółmi, rodziną. Za pocałunkiem na powitanie, uściskiem dłoni, przytuleniem, intymną rozmową. Mimo, że piosenka powstała w specyficznym czasie, ma charakter uniwersalny, bo przecież bliskość drugiego człowieka jest nam potrzebna jak tlen do życia

Golec uOrkietstra - TEKST piosenki Przyjdzie czas

Ilu ludzi do siebie się klei
ilu tuli co dzień po kolei
przyjacielskie uściski wymienia
ale wszystko to tylko wspomnienia

Dziś do siebie krzyczymy z daleka
człowiek boi się kochać człowieka
zakładamy kostiumy i maski
rozchodzimy na zimno, bez łaski

O!
Przyjdzie czas
przyjdzie czas
i spotkamy się
wszyscy twarzą w twarz
Przyjdzie czas
przyjdzie czas
i okaże się
czy coś przeciw masz
Przyjdzie czas
przyjdzie czas
by nawiązać znów
tę zerwaną nić
Przyjdzie czas
przyjdzie czas
by z innymi blisko być
znowu blisko być
znowu blisko być
znowu blisko być

Kto nadrobi i kiedy tę stratę?
Coś dziwnego się stało ze światem
Kto dlaczego i kiedy go zepsuł?
Ciągle jeszcze coś wisi w powietrzu

Najnowsze