Quebonafide przekazał MILION złotych! Gest rapera podziwiają fani

2020-03-27 15:47
Quebonafide przekazał MILION złotych! Gest rapera podziwiają fani
Autor: screen z filmu na YouTube - CTK Creeps: Quebonafide Quebonafide przekazał MILION złotych! Gest rapera podziwiają fani

Quebonafide nowym wizerunkiem zaskakuje, pewnymi momentami rozśmiesza, ale czynami zachwyca. Raper postanowił dla żartów wziąć udział w programie Creeps Ciechanowskiej Telewizji Kablowej. Jednak nie na żarty przekazał MILION złotych. Na jaki cel? Szczegóły na ESKA.pl.

Quebonafide to niekwestionowanie jeden z najlepszych raperów w naszym kraju. Jest również kreatorem trendów. W najnowszym filmie, który został opublikowany na jego kanale QueQuality, oprowadza ekipę programu Creeps po swojej posiadłości. W trakcie nagrania zachęca również do robienia zakupów w serwisie Allegro, gdzie przygotował dla fanów 500 limitowanych koszulek polo. Fani wykupili je w blisko 10 minut. Okazuje się, że w 6 minucie i 30 sekundzie filmu, na ekranie monitora za plecami Quebo widnieje pewien napis. Odczytali go członkowie facebookowej grupy Sajko. To co zostało tam zadeklarowane, zapiera dech w piersiach. 

Tomasz Walczak VIDEOBLOG: POPEK zostanie posłem? Kontrowersyjny raper chce do polityki!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Quebo - milion złotych

Quebo potrafi zaskakiwać swoich fanów. Ostatnio robi to bardzo często. Najpierw zmienił całkowicie wizerunek, a później zszokował wszystkich tracklistą na swojej nowej płycie. Okazuje się, że raper ukrył w swoim najnowszym filmie przekaz, który udało się rozszyfrować jednej z facebookowych grup.

Za udział w tym filmie dostanę od Allegro milion złotych. Całość pieniędzy pójdzie na cele charytatywne

Deklaracja Quebonafide naprawdę napawa optymizmem i jest godna podziwu! Redakcja ESKA.pl gratuluje świetnego pomysłu :)

Najnowsze