Quebonafide BĘDZIE ZDAWAĆ maturę 2022. Nie uwierzycie, z jakiego przedmiotu i po co!

i

Autor: Artur Szczepanski/REPORTER / EAST NEWS / CKE Quebonafide BĘDZIE ZDAWAĆ maturę 2022. Nie uwierzycie, z jakiego przedmiotu i po co!

Quebonafide BĘDZIE ZDAWAĆ maturę 2022. Nie uwierzycie, z jakiego przedmiotu i po co!

2022-05-06 16:08

Maturę 2022 z obowiązkowych przedmiotów zdaje w sumie blisko 290 tysięcy uczniów. Quebonafide będzie jednym z prawie 47 tysięcy tegorocznych absolwentów, którzy zdecydowali się przystąpić do egzaminu dojrzałości z tego konkretnego przedmiotu. O jaki przedmiot chodzi? Po co Quebonafide matura? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Quebonafide matura 2022 - przedmiot
  2. Quebonafide matura 2022 - po co?

Quebonafide na maturze 2022? Choć ciężko w to uwierzyć, to nie żart! Jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce zdecydował się przystąpić do egzaminu dojrzałości z dodatkowego przedmiotu, o czym poinformował podczas niespodziewanej rozmowy ze słuchaczami w aplikacji Zoom. Zorganizował ją i zaprosił swoich obserwujących w serwisie Twitter. Wiele osób się zastanawia, po co Quebonafide matura. Ma przecież pieniądze, sławę i niewątpliwie jest "ustawiony" do końca życia. Kuba Grabowski zdecydował się podejść do matury z kilku powodów. Chodzi przede wszystkim o rozwijanie swojej wiedzy, ale również pokazanie swoim fanom, jak ważna w życiu człowieka jest nauka.

Matura 2022: matematyka zbiera żniwo. Te zadanie zdenerwowało uczniów. "Co to kur** było?"

Najlepsze hity na maj 2022 - te piosenki umilą wiosnę!

Quebonafide matura 2022 - przedmiot

Quebonafide podchodzi do matury, co zaskoczyło jego fanów. Sama decyzja budzi podziw, ale przede wszystkim przedmiot, który nie należy do najłatwiejszych. Wykonawca hitu Bubbletea, czy chociażby Candy, zdecydował się zdawać biologię. Po 9:00 rano podejdzie do egzaminu z tego przedmiotu we Wrocławiu, a wieczorem? Zagra koncert w tamtejszej, wypełnionej Hali Stulecia.

Quebonafide matura 2022 - po co?

Quebonafide zdradził podczas transmisji na żywo, że interesuje go neuronauka. Jednoczesnie ujawnił, że z chemii i fizyki nie jest zbyt dobry. Maturę będzie zdawał, ponieważ w przyszłości planuje produkować zdrową żywność. To swego rodzaju zabezpieczenie, by nie musiał całe życie być na scenie.

Sonda
Jak odebrałeś/aś informację, że Quebonafide będzie zdawać maturę?