Quebonafide 2020 koncerty - BILETY, DATA, MIASTA. Gdzie i kiedy trasa Romantic Psycho?

2020-02-20 17:56 MK
Quebonafide
Autor: Jakub Kaminski/East News

Quebonafide nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Popularny polski raper, który niedawno zapowiedział album Romantic Psycho, ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych kolejną trasę koncertową. Artysta wystąpi w największych miastach w Polsce, a na ESKA.pl już teraz znajdziecie pełen harmonogram Romantic Psycho Experience. Sprawdzajcie koniecznie!

Quebonafide 2020 koncerty - BILETY, DATA, MIASTA. Gdzie i kiedy trasa Romantic Psycho? Najważniejsze informacje znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Po tym, jak Quebo niespodziewanie zaprezentował swój kawałek ROMANTICPSYCHO, w którym gościnnie pojawił się Taco Hemingway, każdy kolejny dzień przynosi jeszcze więcej zaskoczeń. Trzy dni po wypuszczeniu pierwszego singla, premierę z teledyskiem miał numer Jesień, będący efektem współpracy z Natalią Szroeder. W klipie do utworu oraz na okładce płyty, której data premiery wciąż pozostaje nieznana, Kuba Grabowski zaprezentował całkowicie nowy wizerunek, który zaskoczył wszystkich jego fanów. Mianowicie, artysta zakrył charakterystyczne tatuaże, powrócił do ciemnego koloru włosów, założył na nos okulary, a jego ekstrawaganckie stylówki zastąpiła koszulka polo oraz jeansy rodem z lat 90.

Kilka dni po opublikowaniu na Instagramie okładki krążka Romantic Psycho, w pobliżu Politechniki Warszawskiej pojawił się specjalny mural, z którego można było się dowiedzieć, że już 17 kwietnia, Quebonafide zagra wyjątkowy koncert na warszawskim Torwarze. Początkowo, wielbiciele talentu rapera sądzili, że pójdzie on śladami Pezeta i zorganizuje tylko jedno takie wydarzenie. Jak się okazało, artysta postanowił jednak wyruszyć w trasę koncertową, obejmującą swoim zasięgiem największe miasta w Polsce.

Quebonafide - koncerty 2020

W czwartek, 20 lutego, Quebonafide ogłosił na swoim Facebooku koncerty z trasy Romantic Psycho Experience. Wchodząc w link dostępny w opisie każdego z wydarzeń, użytkownik zostaje przeniesiony na stronę inspirowaną systemem operacyjnym Windows 95. Poza możliwością zakupu biletów na któryś z koncertów, może również zagrać w Sapera czy też użyć starej wersji Painta.

1 kwietnia 2020 - Łódź - Klub Wytwórnia
8 kwietnia 2020 - Kraków - Klub Studio
16 kwietnia 2020 - Poznań - Międzynarodowe Targi Poznańskie
17 kwietnia 2020 - Warszawa - Torwar
18 kwietnia 2020 - Wrocław - Hala Stulecia
25 kwietnia 2020 - Katowice - Międzynarodowe Centrum Kongresowe
26 kwietnia 2020 - Gdańsk - B90

Najnowsze